Рішення №418915

№  К-13700/06

ВИЩИЙ АдміністративниЙ СУД УКРАЇНИ

______________________________________________________________

01010,  м. Київ, вул. Московська, 8

УХВАЛА

«09» червня 2006 р.                                                                            

                                                                           

Суддя Вищого адміністративного суду України  Конюшко К.В.,

розглянувши матеріали касаційної скарги Городоцької міжрайонної державної податкової інспекції на постанову Господарського суду Львівської області від 10.11.2005 р. та ухвалу Львівського апеляційного господарського суду від 19.01.2006 р. та клопотання про заміну сторони її правонаступником

у справі  № 5/1397-2/250

за позовом               Українсько-німецького спільного підприємства «Львів-Трейдінг»

до                               Городоцької міжрайонної державної податкової інспекції

про                             визнання недійсним податкового повідомлення-рішення,-

ВСТАНОВИВ:

            До Вищого адміністративного суду України надійшла касаційна скарга Городецької міжрайонної державної податкової інспекції на постанову Господарського суду Львівської області від 10.11.2005 р. та ухвалу Львівського апеляційного господарського суду від 19.01.2006 р.

            Крім того, від скаржника надійшло клопотання у справі № 5/1397-2/250 в якому скаржник просить замінити відповідача – Городецьку міжрайонну державну податкову інспекцію її правонаступником – Державною податковою інспекцією у Мостиському районі Львівської області внаслідок реорганізації.

Розглянувши матеріали касаційної скарги та клопотання,  керуючись ст. ст. 210-215 Кодексу адміністративного судочинства України, –

У Х В А Л И В :

1. Здійснити заміну відповідача – Городецьку міжрайонну державну податкову інспекцію її правонаступником Державною податковою інспекцією у Мостиському районі Львівської області.

2. Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою Державної податкової інспекції у Мостиському районі Львівської області.

2. Провести дії по підготовці справи до касаційного розгляду в порядку ст. 215 Кодексу адміністративного судочинства України: 1) надіслати копії ухвали про відкриття касаційного провадження особам, які беруть участь у справі, разом  з копіями касаційної скарги та інформацією про їхні права та обов’язки; 2) встановити 5-ти денний термін (з дня отримання даної ухвали) для подачі заперечень на касаційну скаргу; 3) витребувати матеріали справи № 5/1397-2/250 з відповідної судової інстанції.

3. Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та не підлягає оскарженню.

            Суддя:     (підпис)                         К.В. Конюшко

  

   З оригіналом згідно

   Суддя Вищого адміністративного
   суду України                                                                                   К.В. Конюшко