Рішення №418917

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ


      У Х В А Л А

30 червня  2006 року                                                                                                           м. Київ

            Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі суддів Берднік І.С., Васильченко  Н.В., Кравченко О.О., Леонтович К.Г., Харченка В.В., заслухавши суддю-доповідача про проведену підготовку до касаційного розгляду справи за позовом Приватного сільськогосподарського підприємства "Харламов" до Долинської міжрайонної державної податкової інспекції про визнання недійсним рішення за касаційною скаргою Приватного сільськогосподарського підприємства "Харламов" на ухвалу Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 30 січня 2006 року,-

    ВСТАНОВИЛА:

Рішенням  Господарського суду Кіровоградської області від 21 грудня 2005 року в задоволенні позовних вимог Приватного сільськогосподарського підприємства "Харламов" до Долинської міжрайонної державної податкової інспекції про визнання недійсним рішення відмовлено.

Ухвалою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 30 січня 2006 року апеляційну скаргу Приватного сільськогосподарського підприємства "Харламов" залишено без розгляду.

Не погоджуючись з зазначеною ухвалою суду апеляційної інстанції від 30 січня 2006 року Приватне сільськогосподарське підприємство "Харламов" звернулося з касаційною скаргою, у якій просить на ухвалу Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 30 січня 2006 року скасувати, справу передати до суду апеляційної інстанції.

Вважаючи підготовку по справі закінченою, колегія, керуючись ст.ст. 20, 210, 215 КАС України,

              УХВАЛИЛА:

         Справу запозовом Приватного сільськогосподарського підприємства "Харламов" до Долинської міжрайонної державної податкової інспекції про визнання недійсним рішення за касаційною скаргою Приватного сільськогосподарського підприємства "Харламов" на ухвалу Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 30 січня 2006 року    прийняти до касаційного провадження Вищого адміністративного суду України та закінчити її підготовку до касаційного розгляду.

Призначити справу в судове засідання на 6 вересня 2006 р. о 12 годині 00 хвилин в приміщенні суду за адресою м.Київ, вул. Московська, 8.

Ухвала оскарженню не підлягає.

   Судді                                                                                І.С.Берднік

                                                                                              Н.В. Васильченко 

                                                                                              О.О.Кравченко

                                                                                            К.Г.Леонтович

                                                                                    В.В.Харченко