Рішення №418928

ВИЩИЙ АдміністративниЙ СУД УКРАЇНИ

______________________________________________________________

01010, м. Київ, вул. Московська, 8

У Х В А Л А

30

червня 2006 року№К-6685/06

Суддя Вищого адміністративного суду України Усенко Є.А. :

розглянувши касаційну скаргуЗакритого акціонерного товариства з іноземними інвестиціями та участю іноземного капіталу «Перший український міжнародний банк»на постановуЗапорізького апеляційного господарського суду від 07.06.05у справі№ 23/71господарського суду Запорізької областіза позовомЗакритого акціонерного товариства з іноземними інвестиціями та участю іноземного капіталу «Перший український міжнародний банк»доСпеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Запоріжжіпровизнання недійсним податкового повідомлення-рішення

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Вищого господарського суду України від 04.11.05 касаційна скарга Закритого акціонерного товариства з іноземними інвестиціями та участю іноземного капіталу «Перший український міжнародний банк» на постанову Запорізького апеляційного господарського суду від 07.06.05 у справі № 23/71разом зі справою передана до Вищого адміністративного суду України на підставі пп. 7, 10 розділу VII «Прикінцеві та перехідні положення» Кодексу адміністративного судочинства України.

Касаційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам статті 213 КАС України.

Доданий до касаційної скарги фіскальний чек від 07.07.05 № 25 підтверджує направлення копії касаційної скарги іншій стороні у справі.

Меморіальний ордер від 06.07.05 № 1044 свідчить про сплату державного мита за подання касаційної скарги у розмірі, встановленому Декретом Кабінету Міністрів України «Про державне мито».

Керуючись стст. 210-215 КАС України,

УХВАЛИВ:

1. Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою Закритого акціонерного товариства з іноземними інвестиціями та участю іноземного капіталу «Перший український міжнародний банк».

2. В порядку підготовки справи до касаційного розгляду: 1) надіслати копії ухвали про відкриття касаційного провадження особам, які беруть участь у справі; 2) встановити строк до 20.07.06 для подачі заперечень на касаційну скаргу; 3) розяснити особам, які беруть участь у справі, що на стадії касаційного провадження вони наділені процесуальними правами та обовязками, передбаченими статтею 49 (з врахуванням меж перегляду справи судом касаційної інстанції, встановлених ст. 220 КАС України), статтями 219, 236 КАС України.

Суддя

Вищого адміністративного суду України підпис

Усенко Є.А.З оригіналом згідно

Суддя

Усенко Є.А.