Рішення №418948

Копія

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 червня 2006 року                                                                                                          м. Київ

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі:

головуючого                                   Співака В.І.

суддів:                                             Білуги С.В.

                                             Гаманка О.І.

                                             Загороднього А.Ф.

         Заїки М.М.,

при секретарі                                 Проценко О.О.,

                                                                    

розглянувши в попередньому судовому засіданні касаційну скаргу Хмільницької об'єднаної державної податкової інспекції Вінницької області на рішення Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області від 18.05.04 року та ухвалу апеляційного суду Вінницької області від 13.08.04 року  у справі за скаргою ОСОБА_1 на бездіяльність Хмільницької об'єднаної державної податкової інспекції Вінницької області, -

в с т а н о в и л а:

У травні 2004 року ОСОБА_1 звернулася до Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області зі скаргою ОСОБА_1 на бездіяльність Хмільницької об'єднаної державної податкової інспекції Вінницької області.

Рішенням Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області від 18.05.04 року скаргу ОСОБА_1 було задоволено. Зобов'язано Хмільницьку об'єднану державну податкову інспекцію Вінницької області звільнити ОСОБА_1 від ідентифікаційного номеру шляхом анулювання інформації про неї в державному реєстрі фізичних осіб платників податків та інших обов'язкових платежів. Зобов'язано Хмільницьку об'єднану державну податкову інспекцію Вінницької області зробити запис в паспорті ОСОБА_1 запис «має право здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номеру».   

    Ухвалою апеляційного суду Вінницької області від 13.08.04 року апеляційну скаргу Хмільницької об'єднаної державної податкової інспекції Вінницької області залишено без задоволення. Резолютивну частину рішення Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області від 18.05.04 року  викладено в новій редакції.

У касаційній скарзі Хмільницька об'єднана державна податкова інспекція Вінницької області не погоджуючись з даними рішенням, посилаючись на допущені судами порушення норм матеріального права, просить скасувати рішення Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області від 18.05.04 року та ухвалу апеляційного суду Вінницької області від 13.08.04 року  та постановити нове рішення, яким відмовити у задоволенні скарги.

Заслухавши доповідь судді Вищого адміністративного суду України, колегія суддів вважає, що касаційна скарга  Хмільницької об'єднаної державної податкової інспекції Вінницької області задоволенню не підлягає, оскільки судові рішення судів першої та апеляційної інстанції постановлені з додержанням норм матеріального та процесуального права, правова оцінка обставинам у справі дана вірно, а доводи касаційної скарги є необґрунтованими. Підстав для передачі справи на розгляд складу колегії суддів Вищого адміністративного суду України немає.

Керуючись статтями 212, 215, 2201. 223, 224, 230, 231 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів -

у х в а л и л а:

Касаційну скаргу Хмільницької об'єднаної державної податкової інспекції Вінницької області залишити без задоволення, а на рішення Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області від 18.05.04 року та ухвалу апеляційного суду Вінницької області від 13.08.04 року  у справі за скаргою ОСОБА_1 на бездіяльність Хмільницької об'єднаної державної податкової інспекції Вінницької області - без змін.

Ухвала оскарженню не підлягає.

                Головуючий                                                                                    В.І. Співак

                судді:                                                                                                   С.В. Білуга

                                                                                                                         О.І. Гаманко

                                                                                                                         А.Ф. Загородній

                                                                                                                          М.М. Заїка

Згідно з оригіналом               суддя                                                            В.І. Співак

                                                                                                                                      КОПІЯ                                                                            

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

7 червня 2006 року                                                                                                          м. Київ

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі:

головуючого                                   Співака В.І.

суддів                                              Білуги С.В.

                                             Гаманка О.І.

                                             Загороднього А.Ф.

         Заїки М.М.

                                                                     

розглянувши в попередньому судовому засіданні касаційну скаргу ОСОБА_2 на ухвалу апеляційного суду Закарпатської області від 20.12.2005 р. по справі за позовом ОСОБА_2 до Закарпатського обласного військового комісаріату про перерахунок пенсії за вислугу років військової служби, -

встановила:

У жовтні 2005 року ОСОБА_2 звернувся до суду з позовом до Закарпатського обласного військового комісаріату про перерахунок пенсії.

Постановою Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 21.11.2005 р. в задоволенні позовних вимог ОСОБА_2 відмовлено.    

Ухвалою апеляційного суду Закарпатської області від 20.12.2006 р. вказане судове рішення залишено без змін.

На зазначені судові рішення надійшла касаційна скарга ОСОБА_2, в якій ставиться питання про скасування рішення апеляційної інстанції та направлення справи до суду першої інстанції, посилаючись на неправильне застосування судами норм матеріального права.

          Колегія суддів, перевіривши доводи касаційної скарги, рішення судів щодо правильності застосування судами першої та апеляційної інстанції норм матеріального та процесуального права, правової оцінки обставин у справі, не вбачає порушення судом апеляційної інстанції норм матеріального і процесуального права при прийнятті рішень, і тому вважає, що касаційну скаргу слід залишити без задоволення, а судове рішення апеляційної інстанції - без змін з наступних підстав.

Заслухавши доповідь судді Вищого адміністративного суду України Загороднього А.Ф., колегія суддів вважає, що касаційна скарга ОСОБА_2 задоволенню не підлягає, оскільки судові рішення суддів першої та апеляційної інстанції постановлені з додержанням норм матеріального та процесуального права, а доводи касаційної скарги необґрунтовані, підстав для передачі справи на розгляд складу колегії суддів Вищого адміністративного суду України немає.

Керуючись ст.ст. 212, 215, 2201. 223, 224, 230, 231 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів -

ухвалила:

Касаційну скаргу ОСОБА_2 залишити без задоволення, а постанову Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 21.11.2005 р. та ухвалу апеляційного суду Закарпатської області від 20.12.2005 р. по справі за позовом ОСОБА_2 до Закарпатського обласного військового комісаріату про перерахунок пенсії за вислугу років військової служби - без змін.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий        (підпис)                                                                 В.І. Співак

Судді                    (підписи)                                                                 С.В. Білуга

         О.І. Гаманко

         М.М. Заїка

         А.Ф. Загородній

Згідно з оригіналом                     Суддя                                            А.Ф. Загородній