Рішення №420335

Справа № 22ц-1455/2006г.                                     Головуючий у першій

інстанції  Балюкова К.Г.

Категорія 12                                                                   Доповідач у апеляційній

інстанції Сундуков В.М.

УХВАЛА

09 січня 2007р.                                                                        м. Севастополь

Суддя апеляційного суду міста Севастополя Сундуков В.М., ознайомившись з апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення місцевого суду Ленінського району м. Севастополя від ЗО жовтня 2006р. по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю "Аграрій Крим", Державної податкової інспекції у Ленінському районі м. Севастополя, Управління державного казначейства в м. Севастополі про визнання правочину недійсним, -

ВСТАНОВИВ:

Ухвала апеляційного суду м. Севастополя від 08 грудня 2006р., якою вказана апеляційна скарга була залишена без руху, -виконана, недоліки апеляційної скарги ОСОБА_1 усунуті.

Апеляційна скарга ОСОБА_1 подана протягом встановленого ЦПК України строку на апеляційне оскарження, оформлена відповідно до вимог ст.295 ЦПК України, сума судового збору оплачена в належному розмірі та зарахована на належний рахунок, справу оформлено належним чином.

Отже, є підстави для прийняття вказаної апеляційної скарги до розгляду апеляційним судом м. Севастополя.

Керуючись ст.ст. 297,298 ЦПК України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення місцевого суду Ленінського району м. Севастополя від ЗО жовтня 2006р. по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю "Аграрій Крим", Державної податкової інспекції у Ленінському районі м. Севастополя, Управління державного казначейства в м. Севастополі про визнання правочину недійсним, прийняти до розгляду апеляційного суду міста Севастополя.

Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії апеляційних скарг і встановити строк до 20 січня 2007 року, протягом якого можуть бути подані заперечення на апеляційну скаргу.

Ухвала оскарженню не підлягає.