Рішення №422656

Набрало законної сили                                                                             № 2-68/2007 p.

"_____ "__________ _2007 p.

ЗАОЧНЕ   РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ             УКРАЇНИ

16 січня 2007 року       Чаплинський районний суд Херсонської області

в складі:                               .   головуючого  судді Томашевського В.А.

при секретарі                                 Покотун Р.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом відкритого

акціонерного    товариства    "Енергопостачальної    компанії    "Херсонобленерго"    в    особі

Чаплинського району енергозбуту і електричних мереж до ОСОБА_1 про відшкодування збитків,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду із заявою, в якій вказує, що відповідач являється споживачем електроенергії, яка йому надається Чаплинським РЕЗ і ЕМ. При перевірці контролерами 16.02.2006 року будинку, в якому проживає відповідач було виявлено порушення правил користування електроенергією, а саме безоблікове користування електричною енергією, шляхом зміни схеми підключення, електроенергія споживалась, лічильником не враховувалась, у зв'язку з чим було складено акти.

Позивач просить суд стягнути з відповідача 577,87 гривень в рахунок відшкодування

збитків.          

В судовому засіданні представник позивача - Чавурська О.В. заявлені вимоги підтримала у повному обсязі, посилаючись на обставини, викладені у позовній заяві.

Відповідач     в     судове     засідання    не    з'явився    з    невідомих    суду причин,     хоча    про    час    та    місце    слухання    справи    був    повідомлений своєчасно,    тому   суд   на   підставі   ст.224   ЦПК   України   ухвалює   заочне рішення  на  підставі  наявних у  справі  доказів. Позивач проти заочного розгляду справи не заперечує.

Судом встановлено, що при перевірці будинку ОСОБА_1 було виявлено порушення ПКЕ, у зв'язку з чим було складено акт, за таких обставин позов Чаплинського РЕЗ і ЕМ є обгрунтованим і підлягає повному задоволенню.

Керуючись ст.ст. 10, 212-215, 226 ЦПК України, суд,-

ВИРІШИВ:

Позов ВАТ "ЕК "Херсонобленерго" в особі Чаплинського РЕЗ і ЕМ задовольнити. Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 на користь Відкритого Акціонерного Товариства "Енергопостачальної компанії "Херсонобленерго" в особі Чаплинського району енергозбуту і електричних мереж 577 (п"ятсот сімдесят сім) гривень 87 копійок, а також держмито в сумі 51 (п'ятдесят одна) гривня, а всього стягнути 628 (шістсот двадцять вісім) гривень 87 копійок.

Стягнути із ОСОБА_1 витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 7 (сім) гривень 50 копійок.

На рішення може бути подана апеляційна скарга в апеляційний суд Херсонської області протягом двадцяти днів з дня подачі заяви про апеляційне оскарження рішення, шляхом подачі скарги в Чаплинський районний суд. Заява про апеляційне оскарження рішення може бути подана протягом десяти днів з моменту його проголошення.

Протягом десяти днів з дня отримання копії рішення відповідач має право подати заяву про його перегляд.