Рішення №423471

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

22.01.07р.


Справа № П15/95


За заявою Відкритого акціонерного товариства "Міттал Стіл Кривий Ріг", м. Кривий Ріг

до боржника Державного підприємства "Рудоуправління ім. Кірова", м. Кривий Ріг


про визнання грошових вимог


Суддя Петренко Н.Е.


Представники сторін: без участі сторін


СУТЬ СПРАВИ:

Суть справи викладена в ухвалі суду від 05.01.05.

Оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство боржника опубліковано в газеті "Урядовий Кур'єр" № 160 від 30.08.06р.

Згідно п. 1 ст. 14 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” конкурсні кредитори за вимогами, які виникли до дня порушення провадження у справі про банкрутство, протягом 30 днів від дня опублікування в офіційному друкованому органі оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство зобов’язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують.

Вимоги конкурсних кредиторів, що заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, не розглядаються і вважаються погашеними.

Відкрите акціонерне товариство "Міттал Стіл Кривий Ріг", м. Кривий Ріг подано заяву з грошовими вимогами до боржника Державного підприємства "Рудоуправління ім. Кірова", м. Кривий Ріг, 19.01.07 тобто після закінчення строку, встановленого для їх подання.

Враховуючи викладене, заява кредитора підлягає поверненню без розгляду.

Керуючись ст. ст. 49, 86 ГПК України, ст. ст. 1, 14 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд,-


УХВАЛИВ:


Повернути заяву Відкритого акціонерного товариства "Міттал Стіл Кривий Ріг", м. Кривий Ріг про визнання грошових вимог до Державного підприємства "Рудоуправління ім. Кірова", м. Кривий Ріг без розгляду.

У відповідності з п. 2 ст. 8 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" від 21.10.93 р. № 7-93 державне мито у сумі 85 грн., перераховане платіжним дорученням № 1/00356 від 10.01.07, підлягає поверненню.


Додаток: на 28 арк.


Суддя


Н.Е. Петренко


Вик. Медяник О.В.