Рішення №424229

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

У Х В А Л А


08.02.07 р.                      Справа № 18/467           

                                        

за позовом: Прокурора Волноваського району в інтересах держави в особі Державної інспекції з енергозбереження Територіальне Управління по Донецькій області, м. Донецьк

до відповідача: Акціонерного товариства закритого типу “Екопрод А.Т.”, м. Волноваха, Донецької області.

про стягнення підвищеної плати за неефективне використання енергоресурсів в сумі 16208,84 грн.


Суддя господарського суду Донецької області О.В. Овсяннікова


Представники сторін:

Від прокурора: Кілійчук Т.В. - посвідчення

Від позивача: Кірічек О.В. – представ за дов.

Від відповідача: Небери В.В. – представ. за дов.Прокурор Волноваського району звернувся до господарського суду в інтересах держави в особі Державної інспекції з енергозбереження Територіальне Управління по Донецькій області, м. Донецьк з позовом до Акціонерного товариства закритого типу “Екопрод А.Т.”, м. Волноваха, Донецької області про стягнення підвищеної плати в сумі 16208,84 грн. за неефективне використання енергоресурсів.


Відповідно до статті 21 Господарського процесуального кодексу України сторонами у судовому процесі – позивачем і відповідачем - можуть бути підприємства та організації, які мають статус юридичної особи.


Позивачами є підприємства та організації, що подали позов або в інтересах яких подано позов.


Прокурором поданий позов в інтересах Держінспекції з енергозбереження Територіального Управління по Донецькій області, яке розташоване за адресою: м. Донецьк , пр. Лагутенка,14.


Фактично за зазначеною адресою значиться Територіальне управління Державної інспекції з енергозбереження по Донецькій області, яке відповідно до Положення про нього є структурною одиницею урядового органу державного управління – Державної інспекції з енергозбереження, без прав юридичної особи.


Місцезнаходження урядового органу – м. Київ.


Положення по територіальному управлінню Державної інспекції з енергозбереження по Донецькій області не надає права Територіальному управлінню діяти від імені Державної інспекції з енергозбереження.


Довіреність Державної інспекції з енергозбереження, надає право керівнику територіального управління представляти інтереси Державної інспекції, а не діяти від її імені.


Беручи до уваги, що позов заявлений прокурором в інтересах особи, яка не може бути позивачем, провадження у справі підлягає припиненню.


Керуючись ст. ст. 1, 21, п. 1 ст. 80, Господарського процесуального кодексу України, суд


У Х В А Л И В:


          Провадження у справі припинити.


.

          

Суддя Овсяннікова О.В.                               


.