Рішення №424613

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

УХВАЛА

          

08.02.07                                                                                           Справа№ 2/1268-23/297А

Господарський суд Львівської області у складі судді Бортник О.Ю., при секретарі Маїк С.Б., провівши судове засідання у справі № 2/1939-23/411А за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю „Укрексімторг”, м. Львів до Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, м. Львів про визнання недійсним рішення адміністративної колегії Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України № 23 від 30 червня 2006 р.


За участю представників:

від позивача: не з”явився;

від відповідача: Оленюк С.Л..


Встановив:

Позовні вимоги заявлено Товариством з обмеженою відповідальністю „Укрексімторг”, м. Львів до Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, м. Львів про визнання недійсним рішення адміністративної колегії Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України № 23 від 30 червня 2006 р.

Позивач вимог ухвал суду від 21.12.06 р. та 17.01.07 р. не виконав, явки представника в засідання суду, яка згаданими ухвалами була визнана обов”язковою, не забезпечив.

Відповідач проти позову заперечив, з підстав наведених у судових засіданнях та викладених у матеріалах справи.

З огляду на викладене, а також на те, що позивач повторно не прибув у судове засідання без повідомлення про причини неприбуття, враховуючи, що заяви ТзОВ „Укрексімторг” про розгляд справи за його відсутності на адресу суду не направлялись, господарський суд керуючись п. 4. 155, ст. 165 КАС України, -


УХВАЛИВ:


Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю „Укрексімторг”, м. Львів до Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, м. Львів про визнання недійсним рішення адміністративної колегії Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України № 23 від 30 червня 2006 р. залишити без розгляду.
Суддя                                                                                                     Бортник О.Ю.