Рішення №424625

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

УХВАЛА

          

08.02.07                                                                                           Справа№ 3/308-9/282

Господарський суд Львівської області у складі судді Данко Л.С.,

При секретарі Козак І.Б.,

Розглянув у відкритому судовому засіданні справу

За позовом: Прокурора Кам”янка-Бузького району в інтересах держави в особі Новояричівської селищної ради, смт. Новий Яричів Кам”янка-Бузького району Львівської області,

До відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю “ВАСТ”, смт. Новий Яричів, Кам”янка-Бузького району Львівської області,

Про зобов”язання відповідача вчинити дії: оформити документ, що посвідчує право на земельну ділянку та здійснити державну реєстрацію.

За участю представників:

Від прокурора: п/к Ярчак І.С.

Від позивача: Ярошик О.М. –п/к,

Від відповідача: Савченко В.І. паспорт Серії КА № 609859 від 19.11.97р.,

У попередньому засіданні представникам було роз”яснено права та обов”язки визначені ст. 49, 51 КАС України. Представник відповідача подав клопотання про відмову від фіксації судового процесу технічними засобами.

Суть спору: розглядається справа за позовом Прокурора Кам”янка-Бузького району в інтересах держави в особі Новояричівської селищної ради, смт. Новий Яричів Кам”янка-Бузького району Львівської області, до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю “ВАСТ”, смт. Новий Яричів, Кам”янка-Бузького району Львівської області, про зобов”язання відповідача вчинити дії: оформити документ, що посвідчує право на земельну ділянку та здійснити державну реєстрацію.

У зв”язку з врегулюванням сторонами зазначеного спору на стадії підготовчого провадження, а саме: 13 лютого 2006р. Новояричівською селищною радою Кам”янка-Бузького району Львівської області, прийнято рішення “Про затвердження технічної документації ТзОВ “ВАСТ”, яким вирішила: 1. Затвердити технічну документацію по підготовці та проведенню проектно-пошукових робіт по інвентаризації земельної ділянки, наданої для встановлення торгового кіоску ТзОВ “ВАСТ” на території смт. Новий Яричів Кам”янка-Бузького району Львівської області. 2. Закріпити за директором ТзОВ “ВАСТ” Савченко В.І. земельну ділянку площею 0,0100 га площі Єдності в селищі Новий Яричів та скласти типовий договір оренди землі строком на 5 років, представник прокуратури та позивача заявили клопотання про закриття провадження у справі за п. 4 частини 1 статті 121 КАС України.

Враховуючи вищенаведене та керуючись статтею 111, пунктом 3 частини 1 статті 121 КАС України, ст. 128 КАС України, ст. 87, 89, 94, 95, 97 КАС України, п. 6 розділу 7 Прикінцевих та перехідних положень КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

1.          За наслідками підготовчого провадження –закрити провадження у справі.


Ухвала складена, оформлена та підписана 24.10.2006р.

Ухвала може бути оскаржена в порядку та строки встановлені статтею 186 КАС України. Ухвала набирає законної сили у строки встановлені статтею 254 КАС України.


Суддя                                                                                                     Данко Л.С.