Рішення №424665

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128


УХВАЛА

                    

07.02.07                                                                                           Справа№ 4/2647-3/255


Суддя Н.Є. Березяк

Розглянувши матеріали справи

За позовом: ВАТ „Інгулецтький гірничо –збагачувальний комбінат”, м. Кривий Ріг

До відповідача: ПП „РоКо”, м. Дрогобич

Про відшкодування збитків в розмірі 915 875,57 грн.


В судове засідання з”явились:

Від позивача: Шлюха В.Г. - пред-к

Від відповідача: Давидович В.О. –пред-к

          

На розгляд Господарського суду Львівської області подано позов ВАТ „Інгулецтький гірничо –збагачувальний комбінат” до ПП „РоКо” про відшкодування збитків в розмірі 915 875,57 грн.

Ухвалою суду від 20.12.2006 р. прийнято позовну заяву до розгляду та призначено до судового засідання на 16.01.2007 р.

          16.01.2007 р. в судовому засіданні було оголошено перерву до 07.02.2007 р.

В судовому засіданні сторони повідомили суд, що слідчим СВ Дрогобицького МРВ УМВС України у Львівській області Черепущаком Р.С. порушена кримінальна справа № 115-2217 по факту порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки на території бази відпочинку „Ватра” в с. Майдан Дрогобицького району, яка належить ВАТ „Інгулецький гірничо – збагачувальний комбінат”, за ознаками ст. 270 ч. 2 Кримінального кодексу України.

          У зв”язку з порушенням вище зазначеної кримінальної справи, суд вважає за доцільне зупинити розгляд господарської справи до вирішення пов”язаної з нею кримінальної справи, оскільки встановлення фактів в кримінальній справі щодо винних у порушенні вимог пожежної безпеки, є необхідним для вирішення даного господарського спору.

          Відповідно до ст. 79 ГПК України господарський суд зупиняє провадження у справі в разі неможливості розгляду даної справи до вирішення пов”язаної з нею іншої справи органом, що вирішує господарські спори, або відповідного питання компетентними органами.

          З метою повного і всестороннього з”ясування всіх обставин справи, керуючись ст.ст. 79, 86 Господарського процесуального кодексу України суд, -


УХВАЛИВ:

          Провадження у справі - зупинити до вирішення кримінальної справи по факту порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки на території бази відпочинку „Ватра” в с. Майдан Дрогобицького району, яка належить ВАТ „Інгулецький гірничо –збагачувальний комбінат”, за ознаками ст.. 270 ч. 2 Кримінального кодексу України.

Зобов”язати позивача повідомити про результати розгляду вище зазначеної кримінальної справи.          

          

Суддя                                                                                                     Березяк Н.Є.