Рішення №424676

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі

          

30.01.07                                                                                           Справа№ 2/91-18/33А

Суддя господарського суду Львівської області Мартинюк В.Я.


розглянуши матеріали позову

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Дрогобицькому районі Львівської області


до

Підприємства Львівської ОСС „Дрогобицький плодоконсервний завод”


про

стягнення суми заборгованості


визнав представлені матеріали достатніми для прийняття адміністративного позову до розгляду та призначення судового засідання.


Керуючись ст.ст.69,107 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя –


У Х В А Л И В:


1.Прийняти позовну заяву до розгляду і відкрити провадження в адміністративній справі.

2. Справу призначити до розгляду в засіданні на : 22.02.07 о 14:30           в приміщенні Господарського суду Львівської області (м.Львів, вул.Личаківська, 128; каб.304).

3.          Судове засідання буде проводитись суддею Мартинюком В.Я. одноособово.

4.          Зобов‘язати позивача представити для долучення до матеріалів справи докази в підтвердження факту реєстрації відповідача в територіальних органах Фонду; докази в підтвердження факту перебування відповідача на загальній системі оподаткування.

5.          Зобов’язати відповідача представити для долучення до матеріалів справи до дати судового засідання письмові заперечення проти позову; докази в спростування вимог позовної заяви, якщо останні заперечуються.


Згідно ст.107 Кодексу адміністративного судочинства України відповідачу надсилаються копії позовної заяви та доданих до неї документів.Суддя                                                                                                     Мартинюк В.Я.