Рішення №424681

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

УХВАЛА

          

06.02.07                                                                                            Справа№ 02-4/5-3


Суддя Н.Березяк

Розглянувши матеріали

За позовом : ДПІ у Старосамбірському районі, м. Старий Самбір

До : ПА „Добробут”, с. Комаровичі

Про : стягнення податкового боргу за рахунок активів в розмірі 1 291,53 грн.


          При підготовці до розгляду позовної заяви ДПІ у Старосамбірському районі до ПА „Добробут” про стягнення податкового боргу за рахунок активів в розмірі 1 291,53 грн. встановлено, що вона не може бути прийнята до розгляду, оскільки не відповідає вимогам ч. 3 ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України, оскільки до позовної заяви не додана копія позовної заяви для відповідача та не обґрунтовано зміст позовних вимог і виклад обставин на яких ґрунтуються позовні вимоги.

          Відповідно до ч. 3 ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів.

          Надіслання копій позовної заяви та доданих до неї документів, відповідно до ч. 5 ст. 107 КАС України, здійснюється судом.

          За таких обставин, враховуючи те, що позовну заяву було оформлено не у відповідності до вимог КАС України, зокрема не було долучено копії позовної заяви для відповідача, останню належить залишити без руху, а позивачу встановити строк для усунення недоліків, у відповідності до ч. 1 ст. 108 КАС України.

          З огляду на викладене та керуючись ч. 3 ст. 106, ст. 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд


УХВАЛИВ:


1. Позовну заяву залишити без руху.

2. Встановити строк для усунення недоліків позовної заяви до “22” лютого 2007 р.

3. Копію ухвали надіслати позивачу

4. Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, ухвала набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи. Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що ухвала суду не набрала законної сили.


Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку особою, яка подала позовну заяву.Суддя                                                                                                     Березяк Н.Є.