Рішення №424697

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128


УХВАЛА


          

08.02.07                                                                                 Справа№ 02-4/6-29

Суддя Господарського суду Львівської області М. Синчук, розглянувши матеріали заяви:

кредитора:

Державної податкової інспекції у Старосамбірському районі Львівської області, м. Старий Самбір,

про:

порушення провадження у справі про банкрутство сільськогосподарського кооперативу по обслуговуванню населення „Стрілківський”, с. Стрілки,

визнав їх недостатніми для прийняття до розгляду з наступних підстав.

Однією з необхідних умов порушення провадження у справі про банкрутство є безспірність вимог кредитора, що передбачено п. 3 ст. 6 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”. Вказана вимога стосується і положень ст. 52 наведеного вище закону. Безспірними вимогами кредитора відповідно до ст. 1 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” визнаються вимоги кредиторів, визнані боржником, інші вимоги кредиторів, підтверджені виконавчими документами чи розрахунковими документами, за якими відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника. Заявником не представлено суду жодних документів (рішень судів, виконавчих документів відповідно до ст. 3 Закону України „Про виконавче провадження”), на підставі яких у боржника виникла заборгованість перед бюджетом. Тому кредитором не доведено безспірності його вимог до боржника, що унеможливлює порушення провадження у справі про банкрутство.

Крім того, заявником порушено вимоги п. 10 ст. 7 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, згідно з положеннями якої до заяви кредитора –органу державної податкової служби чи інших державних органів, які здійснюють контроль за правильністю та своєчасністю справляння податків та зборів (обов’язкових платежів), додаються докази вжиття заходів до отримання заборгованості по обов’язкових платежах у встановленому законодавством порядку. Таких доказів кредитором не подано.

Враховуючи наведене, керуючись ст. 1, 6, 7, 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 3 Закону України „Про виконавче провадження”, п. 3 ст. 63, ст. 86 ГПК України, суддя

У Х В А Л И В:

Заяву державної податкової інспекції у Старосамбірському районі Львівської області про порушення провадження у справі про банкрутство сільськогосподарського кооперативу по обслуговуванню населення „Стрілківський” повернути без розгляду.

Суддя                                                                                           Синчук М.М.