Рішення №425309

Справа №2-0-82/2007 р.

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

16 січня 2007 року                                                              м. Бердянськ

Суддя Бердянського міськрайонного суду Запорізької області Крамаренко А.І., розглянувши заяву Бердянської об'єднаної державної податкової інспекції Запорізької області, зацікавлені особи: Бердянська філія Запорізького РК "Приватбанк", приватний підприємець ОСОБА_1 про розкриття банком інформації , яка містить банківську таємницю,

ВСТАНОВИВ:

Бердянська ОДПІ Запорізької області подала до суду заяву про розкриття банком інформації , яка містить банківську таємницю, щодо руху коштів ПП ОСОБА_1. Заявник просить провести судовий розгляд справи без виклику зацікавлених осіб, оскільки, є ризик втрати або знищення ними фінансових документів, що унеможливе планову перевірку приватного підприємця.

Заява подана з додержанням вимог ст. ст. 287,288 ЦПК України.

Керуючись ст. ст. 122,289 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі за заявою Бердянської об'єднаної державної податкової інспекції Запорізької області зацікавлені особи: Бердянська філія Запорізького РУ "Приватбанк", приватний підприємець ОСОБА_1 про розкриття банком інформації, яка містить банківську таємницю.

Призначити справу до розгляду у закритому судовому засіданні без повідомлення зацікавлених осіб на 16 годину 17 січня 2007 року в приміщенні Бердянського міськрайонного суду по вул. Волі, 39 м. Бердянська.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.