Рішення №425314

Справа №2-1356 2007 р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 січня 2007 р.                          Бердянський міськрайонний суд

в складі: головуючого - судді Троценко Т.А.

при секретарі:                          Онищук О. О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Бердянську справу за позо­вом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірван­ня шлюбу,

Встановив:

Сторони знаходяться у зареєстрованому шлюбі з 10 серпня 1991 року, від якого мають неповнолітніх дітей - доньку ОСОБА_3 та сина ОСОБА_4.

Позивачка в судовому засіданні просить розірвати шлюб, пояснивши, що разом з чоловіком вони не проживають з 2003 року, коли той пішов з сім»ї після народження дитини, матеріально не допомагає, дітей не виховує, спільне господарство не ведеться, сім»я розпалась остаточно, і зберігати її вона не бажає.

Діти проживають з нею, майнового спору немає.

Відповідач в судове засідання не явився, про день, час і місце слухання справи сповіщений належним чином, заяву про перенесення справи не надав, про причини не­явки не сповістив, і суд у відповідності до ст. 224 ЦПК України розглядає справу заоч­но.

Дослідивши та вивчивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що при таких обставинах сім"я не може бути збережена, і підстави для розірвання шлюбу є.

Згідно до ст. 112 СК України суд ухвалює рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу супере­чило б інтересам одного з них.

Керуючись ст. 105, 109 СК України, суд

Вирішив:

Розірвати шлюб ОСОБА_2 та ОСОБА_1, зареєстрований 10 серпня 1991 року Відділом ЗАГС Бердянського міськвиконкому Запорізької області, актовий запис НОМЕР_1.

При оформленні розірвання шлюбу в органах РАГС стягнути держмито в доход держави з ОСОБА_2 17 грн., ОСОБА_1 від витрат звільнити.

Рішення може бути оскаржене в Запорізький апеляційний суд. Заяву про апеля­ційне оскарження може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання за­яви про апеляційне   оскарження.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, заяву про перегляд може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.