Рішення №425322

Справа №2-1694/2007 p.

УХВАЛА

про відкриття провадження по справі

16 січня 2007 року                                                                                                         

Суддя Бердянського міськрайонного суду Крамаренко А.І., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Бердянської державної нотаріальної контори, відділу реєстрації актів  громадянського  стану  про  продовження  строку  на прийняття спадщини, про визнання недійсним протоколу MB УМВС України в Запорізькій області, про визнання недійсним свідоцтва про смерть,

ВСТАНОВИВ;

11 січня 2006 року ОСОБА_1 звернулась в суд з позовом до Бердянської державної нотаріальної контори, відділу реєстрації актів громадянського стану про продовження строку на прийняття спадщини, про визнання недійсним протоколу MB УМВС України в Запорізькій області, про визнання недійсним свідоцтва про смерть.

Позов відповідає вимогам ст.ст. 119, 120 ЦПК України.

Керуючись ст.ст. 122, 129 ЦПК України.

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Бердянської державної нотаріальної контори, відділу реєстрації актів громадянського стану про продовження строку на прийняття спадщини, про визнання недійсним протоколу MB УМВС України в Запорізькій області,.про визнання недійсним свідоцтва про смерть.

Призначити справу для розгляду в попередньому судовому засіданні на 09-00 годину 02 лютого 2007 року в приміщенні Бердянського міськрайонного суду по вул. Волі, 39.

Копія позову та доданих документів направити особам, що приймають участь у справі.

Сторонам роз'яснюється обов'язок надати докази або повідомити про них суд, до або під час попереднього судового засідання.

Ухвала оскарженню не підлягає.