Рішення №426668

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________________________________________________________________________

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29.01.07

          Справа №6/3-07.


Господарський суд Сумської області у складі: головуючого- судді Гордієнка М.І.., розглянувши матеріали справи № 6/3-07 порушеної

за заявою – голови ліквідаційної комісії ПП «Апекс- Трейд» Хижняка В.О.

до боржника – Приватного підприємства «Апекс- Трейд» ( Сумська область, Сумський район, с.Косівщина, вул. Садова, 2/35 ід. код 32367716 )

про визнання банкрутом ,


за участю голови ліквідаційної комісії ПП «Апекс- Трейд» Хижняка В.О.,В С ТА Н О В И В :


Ухвалою суду від 15.01.2007р. порушено провадження у справі № 6/3-07 про банкрутство Приватного підприємства «Апекс- Трейд» за ознаками ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Матеріалами справи підтверджується, що вартості майна боржника недостатньо для погашення кредиторської заборгованості в повному обсязі, в зв’язку з чим провадження у справі про його банкрутство повинно проводитись відповідно до ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Суд вважає за необхідне призначити ліквідатором боржника голову ліквідаційної комісії ПП «Апекс- Трейд» Хижняка В.О.

За зазначених обставин , суд дослідивши правомірність поданих документів вважає за доцільне визнати Приватне підприємство «Апекс- Трейд» банкрутом, відкрити ліквідаційну процедуру, призначити ліквідатора банкрута та зобов’язати його опублікувати оголошення про визнання боржника банкрутом.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 32, 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд


П О С Т А Н О В И В :


1. Визнати банкрутом - Приватне підприємство «Апекс- Трейд» ( Сумська область, Сумський район, с.Косівщина, вул. Садова, 2/35 ід. код 32367716 )


2. Відкрити ліквідаційну процедуру.


3. Ліквідатором Приватного підприємства «Апекс- Трейд» призначити голову ліквідаційної комісії ПП «Апекс- Трейд» Хижняка В.О. та покласти на нього виконання дій по ліквідації банкрута відповідно до вимог Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.


4. Зобов’язати ліквідатора боржника Приватного підприємства «Апекс- Трейд» Хижняка В.О. у десятиденний строк за його рахунок подати до офіційного друкованого органу Верховної Ради України чи Кабінету Міністрів України оголошення про визнання боржника банкрутом, в якому зазначити: повне найменування боржника, його поштову адресу та банківські реквізити, найменування та адресу господарського суду, номер справи, відомості про ліквідатора.


5.           Зобов’язати ліквідатора банкрута Приватного підприємства «Апекс- Трейд» – Хижняка В.О. подати до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута з доданими до нього документами відповідно до вимог ст. 32 вищезазначеного Закону .


6.          Копію даної постанови надіслати банкруту, ліквідатору, Державному органу з питань банкрутства, органу ДВС.

СУДДЯ М.І.ГОРДІЄНКО