Рішення №427405

Справа № 2-128/ 2007 p. УХВАЛА

15 січня 2007 року                             АРМЯНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

у складі головуючого           -   Хомутова В.М.

при секретарі                             -    Посоховій В.Ю.

за участю представника відповідача Пологової Л.О., представника третьої особи ОСОБА_2 розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Армянського міського суду АР Крим цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ВАТ «Крименерго» Армянського РЕМ про спонукання до виконання Закону України «Про міліцію».

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовом до ВАТ «Крименерго» Армянського РЕМ про спонукання до виконання Закону України «Про міліцію».

Позивач в судове засідання не з'явився при цьому надав до суду заяву з проханням залишити вказаний позов без розгляду. Представник відповідача, представник третьої особи не заперечує проти залишення позову без розгляду.

Дослідивши надані суду матеріали, суд вважає за необхідне залишити позовну заяву ОСОБА_1 до ВАТ «Крименерго» Армянського РЕМ про спонукання до виконання Закону України «Про міліцію» без розгляду, у зв'зку з тим, що позивачем подана до суду заява про залишення позову без розгляду.

Керуючись   п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ВАТ «Крименерго» Армянського РЕМ про спонукання до виконання Закону України «Про міліцію» залишити без розгляду.

Заяву про апелляційне оскарження ухвали суду може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.