Рішення №428504

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

10.01.07

          Справа №11/503-06.

За позовом                    Управління пенсійного фонду України               в Ковпаківському   районі м.Суми

до відповідача            Приватного підприємця ОСОБА_1

Про стягнення заборгованості в сумі 755 грн. 79  коп.                                 

                                                  Суддя           Ю. ЗРАЖЕВСЬКИЙ

          Представники:

Від позивача -        Макотренко В.П.

Від відповідача -    ОСОБА_1          Суть спору: позивач  просить стягнути з відповідача 755 грн. 79 коп., що становить суму заборгованості  по відшкодуванню витрат на виплату та доставку пенсій,  призначених на пільгових умовах за вересень - жовтень 2006р. 

  Відповідач відзив на позовну заяву не надав, але в судовому засіданні заявив усне клопотання про відкладення розгляду справи для надання можливості провести розрахунки з позивачем в повному обсязі та в добровільному порядку.

Позивач надав в судове засідання письмову заяву про зменшення суми заборгованості та просить стягнути з відповідача на користь ПФУ  заборгованість по сплаті страхових внесків в сумі 467 грн. 63 коп.

Враховуючи клопотання відповідача про відкладення розгляду справи, з метою всебічного, повного і об'єктивного розгляду спору,  суд вважає за можливе  відкласти розгляд справи.

          Керуючись ст. ст. 77, 86  Господарського процесуального кодексу України, суд

                                                   УХВАЛИВ:

1.               Відкласти розгляд справи на 30 січня 2007р.  на 10 год. 50 хв.  Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Сумської області за адресою: м. Суми, проспект Шевченка, 18/1, зал судових засідань № 2 (каб. № 214).

2.          Вдруге зобов'язати відповідача подати до суду  відзив на позовну заяву  з обґрунтуванням своєї позиції по справі, а також надати до суду  докази повного проведення розрахунків по сплаті внесків на загальнообов?язкове державне пенсійне страхування за вересень-жовтень 2006 року.

3.                 Представникам позивача та відповідача для участі в судовому засіданні мати належні повноваження та документ, що посвідчує особу.

4.          Відповідно до п.7 ст.65 ГПК України, явку сторін в судове засідання визнати обов'язковою.

 

СУДДЯ                                                                                 Зражевський Ю.О.