Рішення №428521

   У х в а л а  ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ  

21 лютого 2007 року                                                м.Київ

             Суддя Верховного Суду України Сенін Ю.Л., розглянувши касаційну скаргу Державної податкової інспекції (далі-ДПІ) у Володарському районі Донецької області на ухвалу Володарського районного суду Донецької області від 26 грудня 2006 року та ухвалу Апеляційного суду Донецької області від 30 січня 2007 року,

в  с  т  а  н  о  в  и  в :

                         

ДПІ у Володарському районі Донецької області звернулася до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення суми заборгованості по податку з доходів фізичних осіб.

Ухвалою Володарського районного суду Донецької області від 26 грудня               2006 року, залишеною без змін ухвалою Апеляційного суду Донецької області від              30 січня 2007 року, провадження в справі закрито на підставі п.1 ст. 205 ЦПК України.

У касаційній скарзі ДПІ у Володарському районі Донецької області просить скасувати постановлені ухвали та передати вирішення питання на новий розгляд до суду першої інстанції, посилаючись на порушення судами норм процесуального права.

Касаційна скарга не може бути прийнята до провадження з таких підстав.

Згідно п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки  матеріалів справи.

 Із змісту касаційної скарги та доданих до неї матеріалів вбачається, що закриваючи провадження в справі, суд виходив із того, що справа за позовом податкової інспекції не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства, оскільки на такий спір поширюється компетенція адміністративних судів і він має бути розглянутий у порядку адміністративного судочинства.

           Обґрунтування касаційної скарги ДПІ у Володарському районі Донецької області не містить доводів, які викликають необхідність перевірки їх матеріалами справи, наведені нею доводи та зміст оскаржуваних ухвал також не дають підстав для висновку, що судами при вирішенні питання про закриття провадження в справі допущені порушення норм матеріального чи процесуального права, які передбачені ст.ст. 338 - 341 ЦПК України як підстави для скасування рішень.

       На підставі наведеного та керуючись пунктом 5 частини 3 статті 328 ЦПК України,

у  х  в  а  л  и  в :

            Відмовити у відкритті касаційного провадження у справі за позовом ДПІ у Володарському районі Донецької області до ОСОБА_1 про стягнення суми заборгованості по податку з доходів фізичних осіб, за касаційною скаргою ДПІ у Володарському районі Донецької області на ухвалу Володарського районного суду Донецької області від 26 грудня 2006 року та ухвалу Апеляційного суду Донецької області від 30 січня 2007 року.

             Копію ухвали разом з доданими до касаційної скарги матеріалами направити ДПІ у Володарському районі Донецької області.

             Ухвала оскарженню не підлягає.

             Суддя         Верховного Суду України                                             Ю.Л.Сенін