Рішення №428523

 У х в а л а  ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ  

21 лютого 2007 року                                                м.Київ

             Суддя Верховного Суду України Сенін Ю.Л., розглянувши касаційну скаргу Остапенка Миколи Петровича на рішення Білопільського районного суду від 30 серпня 1999 року,

в  с  т  а  н  о  в  и  в :

                         

        ОСОБА_1 подав касаційну скаргу на рішення Білопільського районного суду від  30 серпня 1999 року, яким задоволено позов прокурора Білопільського району в інтересах Державного управління екологічної безпеки в Сумській області до ОСОБА_1 про відшкодування збитків.

           Відповідно до п.1 ч. 1 ст. 324 ЦПК України сторони та інші особи, які беруть участь у справі, а також особи, які не брали участі в справі, якщо суд вирішив питання про їх права, свободи чи обов'язки, мають право оскаржити у касаційному порядку рішення суду першої інстанції після їх перегляду в апеляційному порядку, рішення і ухвали апеляційного суду, ухвалені за результатами апеляційного розгляду.

           Касаційна скарга не може бути прийнята до провадження, оскільки оскаржуване рішення Білопільського районного суду від 30 серпня 1999 року в апеляційному порядку не переглядалось й не підлягає касаційному оскарженню відповідно до п.1 ч.1 ст. 324 ЦПК України.

       На підставі наведеного та керуючись пунктом 2 частини 3 статті  328 ЦПК України,

у  х  в  а  л  и  в :

            Відмовити у відкритті касаційного провадження у справі за позовом прокурора Білопільського району в інтересах Державного управління екологічної безпеки в Сумській області до ОСОБА_1 про відшкодування збитків, за касаційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Білопільського районного суду від 30 серпня 1999 року.

             Копію ухвали разом з доданими до касаційної скарги матеріалами направити          ОСОБА_1          

            Ухвала оскарженню не підлягає.

             Суддя   Верховного Суду України                                                             Ю.Л.Сенін