Рішення №428567

Справа №2-13 2007 рік

УХВАЛА

16 січня 2007 року                    Диканський районний суд Полтавської області у складі:

головуючої                  -            судді Щабельської І.В.

при секретарі              -                        Обрізану Д.В.

розглянувши у попередньому судовому засіданні у залі суду смт. Диканька цивільну справу за позовом Відкритого акціонерного товариства "Мегабанк" до ОСОБА_1 про стягнення боргу за кредитним договором, -

ВСТАНОВИВ :

15 липня 2004 року між Приватно-орендним підприємством "Альфа" та Відкритим акціонерним товариством "Мегабанк" був укладений кредитний договір № 68/2004 на суму 200 000 грн., згідно якого ПОАП "Альфа" до 12.07.2007 року зобов'язувалось повернути кредит на нараховані по ньому відсотки.

Поручителем, згідно договору поруки НОМЕР_1 по вказаному вище кредитному договору виступив ОСОБА_1.

Вказуючи на те, що в порушення взятих на себе зобов'язань ПОAП "Альфа" не повертає кредиту позивач звернувся з позовом до відповідача про стягнення заборгованості по вказаному договору кредиту.

В попередньому судовому засіданні представник позивача пояснив, що, згідно постанови господарського суду Полтавської області від 16 листопада 2006 року ПОАП "Альфа" визнано банкрутом і ВАТ "Мегабанк" визнане кредитором по справі.

Представник відповідача в судовому засіданні заявив клопотання про залучення ПОАП "Альфа" до участі у справі у якості третьої особи на стороні відповідача.

Приймаючи до уваги той факт, що вирішення вказаного позову може вплинути на права та обов'язки ПОАП "Альфа", суд вважає необхідним залучити вказане підприємство в особі ліквідатора ОСОБА_2 до участі у справі у якості третьої особи. що не заявляє самостійних вимог, на стороні відповідача та призначити справу до розгляду по суті.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 35, 36, 130 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Залучити до участі у справі на стороні відповідача у якості третьої особи, що не заявляє самостійних вимог, Приватно-орендне підприємство "Альфа" в особі ліквідатора ОСОБА_2.

Цивільну справу за позовом Відкритого акціонерного товариства "Мегабанк" до ОСОБА_1 про стягнення боргу за кредитним договором призначити до розгляду у судовому засіданні о 14 год. 00 хв. 26 січня 2007 року, викликавши у судове засідання представників позивача, відповідача та ОСОБА_2.

Третій особі направити копію вкачаної ухвали, роз'яснивши їй право заперечувати проти позову з посиланнями на відповідні докази у разі наявності заперечень.