Рішення №428585

                                                      У Х В А Л А І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

19 лютого 2007 року                                                                             м. Київ

Суддя Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України

Патрюк М.В.

розглянувши касаційну скаргу відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Шахтарську на рішення Шахтарського міськрайонного суду Донецької області від 7 липня 2006 року та рішення апеляційного суду Донецької області від 25 жовтня 2006 року, у справі за позовом ОСОБА_1до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Шахтарську про відшкодування шкоди,

в  с  т  а  н  о  в  и  в :

ОСОБА_1 звернувся в суд із вищезазначеним позовом, посилаючись на те, що він працював на підприємстві вугільної промисловості.  29 вересня 2004 року з ним стався нещасний випадок. Висновком МСЕК від 16 лютого 2005 року йому встановлено 20 % втрати працездатності. Просив стягнути з відповідача на його користь у відшкодування моральної шкоди 20 000 грн.

Рішенням Шахтарського міськрайонного суду Донецької області від 7 липня 2006 року позов задоволено частково. Стягнуто з відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Шахтарську на користь позивача 10 000 грн. на відшкодування моральної шкоди.

Рішенням апеляційного суду Донецької області від 25 жовтня 2006 року зменшена сума стягнення на відшкодування моральної шкоди до 6 000 грн.

У касаційній скарзі відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Шахтарську ставиться питання про скасування судових рішень з підстав порушення норм матеріального та процесуального права.

У відкритті касаційного провадження слід відмовити з таких підстав.

Відповідно до п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені у ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Із оскаржуваних судових рішень, доданих до них матеріалів  вбачається, що скарга є  необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності зазначеного судового рішення.

Керуючись пунктом 5 частиною 3 статті 328 ЦПК України

у  х  в  а  л  и  в :

У відкритті касаційного провадження у справі за позовом  ОСОБА_1 до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Шахтарську про відшкодування шкоди відмовити.

Копію ухвали та додані до скарги матеріали направити відділенню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Шахтарську.

Ухвала оскарженню не підлягає.

                       

           Суддя           Верховного Суду України                            М.В. Патрюк