Рішення №428617

Справа №2-602/2007

УХВАЛА

ІМЕНЕМ                 УКРАЇНИ

18 січня 2007 року                                Бердянський міськрайонний суд

у складі: головуючого - судді Троценко Т.А.

при секретарі:                                     Онищук О.О.

розглянувши у відкритому судовому засідання в м. Бердянську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до територіальної громади м. Бердянська в особі виконкому Бердянської міської ради про визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування за законом,

ВСТАНОВИВ:

18.08.2006 року ОСОБА_1 звернулась до Бердянського міськрайонного суду з позовом до територіальної громади м. Бердянська в особі виконкому Бердянської міської ради про визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування за законом.

19.12.2006 року до суду надійшла заява від ОСОБА_2, яка є третьою стороною по справі, про відкладення слухання справи у зв'язку з тривалим відрядженням.

При таких обставинах, суд вважає за необхідне зупинити провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до територіальної громади м бердянська в особі виконкому Бердянської міської ради про визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування за законом.

Керуючись п.3 ч. 1 ст. 202 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Зупинити провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до територіальної громади м бердянська в особі виконкому Бердянської міської ради про визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування за законом, до квітня 2007 року.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя Бердянського  міськрайонного суду:     Т.А. Троценко