Рішення №428621

Справа №2-314 2007 року

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

17 січня 2007 року суддя Лозівського міськрайонного суду Харківської області Смірнова Н.А., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

встановив:

Позивачка звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що вона зареєструвала шлюб з відповідачем по справі 28 квітня 2001 року в відділі реєстрації актів громадянського стану Лозівського міського управління юстиції Харківської області, актовий запис НОМЕР_1. Від даного шлюбу є донька ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Сумісне життя з відповідачем не склалося з причин непорозуміння один одного. Шлюбні відносини не підтримуємо, спільне господарство не ведемо та відновлювати не збираємося. Останнім часом постійні сварки та суперечки створили умови за яких шлюб фактично припинився, в зв'язку з чим сумісне життя суперечить її інтересам та інтересам дитини. Просить розірвати шлюб між нею та відповідачем по справі.

Позовна заява подана з додержання вимог ст.. 119-120 ЦПК України.                               

Керуючись ст. 119,120,209,210 ЦПК України, суддя, -                                                          

ухвалив:

Відкрити провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

Призначити попередній розгляд цивільної справи в залі суду в місті Лозова, Харківської області, вул.. Орджонікідзе, 9 на 24 січня 2007 року о 11-00 годині.

Направити відповідачу копію ухвали та запропонувати подати письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.

Копію ухвали направити сторонам у справі.                                                                          

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у     встановлений законом строк і порядок, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.