Рішення №428627

               Справа №2-1240/07

                                                                  УХВАЛА

про залишення заяви без розгляду

18 січня 2007 р.    Бердянський міськрайонний суд Запорізької області у складі:    головуючого - судді Пустовіт З.П. при секретарі Гоноболіній О.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Бердянську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до територіальної громади М.Бердянська в  особі Бердянської міської ради про визнання права власності на самочинно збудоване нерухоме майно,

                                                                                     ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулась до суду з позовом до територіальної громади М.Бердянська, в якому просила визнати за нею право власності на вбудоване приміщення магазину, що знаходиться в будинку АДРЕСА_1.

Ухвалою суду від 15.01.2007 року справу було призначено до судового розгляду на 28.02.07р., проте 17.01.2007 року позивач подала до суду заяву, в якій просила залишити її позов без розгляду.

Відповідно до п.5 ч.1 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.

Враховуючи викладене, керуючись п.5 ч. 1,4.2 ст.207 ЦПК України, суд

                                                                                                      УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до територіальної громади М.Бердянська в особі Бердянської міської ради про визнання права власності на самочинно збудоване нерухоме майно залишити без розгляду.

Роз'яснити ОСОБА_1 її право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Запорізької області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.

3. П. Пустовіт

Суддя Бердянського міськрайонного суду: