Рішення №428628

СПРАВА №2-262-2007 р.

УХВАЛА про повернення позовної заяви у зв'язку з невиконанням ухвали про залишення позову без руху

16 січня 2007 року Суддя Лозівського міськрайонного суду Харківської області Жмуд Н.М., розглянувши матеріали позовної заяви Відкритого акціонерного товариства «Харківгаз» до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за спожитий природний газ,

ВСТАНОВИВ:

27 грудня 2006 року позивач звернувся до суду з позовною заявою про стягнення заборгованості за спожитий природний газ. Пред'явлена позовна заява ухвалою суду від 3 січня 2007 року була залишена без руху, оскільки не зазначено поштовий індекс позивача та відповідача; не надано довідки про розрахунковий рахунок позивача; не надано довідки про ціну за споживання природного газу для потреб населення станом на квітень 1999 року, станом на квітень 2006 року та липень 2006 року; не сплачено витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи у розмірі 30 грн., та не надано документу, який би звільняв позивача від їх сплати; не надано документу на підтвердження сплати 30 гривень - на оформлення позовної заяви; не надано копії позовної заяви та доданих для неї документів для відповідачів; не надано довідки з місця проживання відповідачів; відсутній статут (положення) позивача; не надано трудової угоди між ВАТ «Харківгаз» та ОСОБА_4; не надано довідку про включення позивача до Єдиного Держаного Реєстру підприємств, установ, організацій в України.

Для усунення цих недоліків судом був установлений строк до 10 січня 2007 року які позивачем не були виконані.

Керуючись положенням ст.121 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Відкритого акціонерного товариства «Харківгаз» до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3  - визнати неподаною та повернути позивачеві.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в п'ятиденний строк з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом десяти днів апеляційної скарги з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.