Рішення №428638

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

7 лютого 2007 року

м. Київ

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного

Суду України в складі :

Головуючого

Барсукової В.М.,

суддів:

Балюка М.І., Гуменюка В.І.,

розглянувши в попередньому судовому засіданні справу за позовом  ОСОБА_1 до закритого акціонерного товариства “Електро” про виплату  вартості  частки майна,

в с т а н о в и л а :

Рішенням Шевченківського районного  суду м. Львова  від 17 квітня  2006 року позов ОСОБА_1 про виплату вартості частки майна задоволено. Стягнуто з ЗАТ “Електро” на  користь позивача 625708 грн.  80 коп. в рахунок відшкодування вартості  належних йому 408 акцій та  1700 грн.  державного мита  на користь держави.

Рішенням апеляційного суду Львівської області від 25 вересня            2006 року рішення Шевченківського районного суду м. Львова від 17 квітня 2006 року скасовано та ухвалено нове рішення, яким в задоволенні  позовних вимог ОСОБА_1 про виплату вартості частки майна відмовлено.

У касаційній скарзі ОСОБА_1 ставиться питання про скасування рішення суду апеляційної інстанції в зв'язку з порушення норм матеріального і процесуального права та залишення  без  змін рішення  суду  першої інстанції .

Відповідно до ч. 2 ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Згідно з  положеннями ст. 335 ЦПК України суд касаційної інстанції перевіряє законність і обґрунтованість судових рішень лише в межах позовних вимог, заявлених у суді першої інстанції та доводів касаційної скарги.

Оскільки доводи касаційної скарги не дають підстав для  висновку, що при розгляді справи судом допущено порушення норм матеріального або процесуального права, які передбачені ст.ст. 338-341 ЦПК України, як  підстави для скасування рішень, колегія суддів вважає за необхідне касаційну скаргу  відхилити.

Керуючись ст.ст. 332, 336, 337 ЦПК України, колегія суддів

у х в а л и л а :

Касаційну скаргу ОСОБА_1 відхилити.

Рішення апеляційного суду Львівської області від 25 вересня            2006 року залишити без зміни.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий                                                             Барсукова В. М.

Судді:                                                                         Балюк М.І.

                                                                                   Гуменюк В.І.