Рішення №428639

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

13 лютого 2007 року                                                                                                  м. Київ

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах

Верховного Суду України в складі:

Патрюка М.В.,      Пшонки М.П.,      Романюка Я.М.,

розглянувши справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ОСОБА_3, 3-я особа: ОСОБА_4, про визнання договору дійсним та визнання права власності, та за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1, ОСОБА_2, 3-я особа: ОСОБА_4, про визнання договору неукладеним, усунення перешкод у користуванні жилим приміщенням, за касаційною скаргою ОСОБА_1, ОСОБА_2 на ухвалу апеляційного суду Дніпропетровської області від 2 листопада 2006 року,

в с т а н о в и л а :

в серпні 2005 року ОСОБА_1, ОСОБА_2 звернулися до суду із позовом до ОСОБА_3 про визнання договору дійсним та визнання права власності, посилаючись на те, що між ними та відповідачем було укладено договір купівлі-продажу квартири, усі умови якого ними виконані.

Тоді ж ОСОБА_3 звернулися до суду із позовом до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про визнання договору неукладеним, усунення перешкод у користуванні жилим приміщенням, посилаючись на те, що умови  зазначеного договору ОСОБА_1, ОСОБА_2 не виконані.

Рішенням Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська від 24 січня 2006 року позов  ОСОБА_1, ОСОБА_2 задоволено. ОСОБА_3 у позові відмовлено.

Ухвалою апеляційного суду Дніпропетровської області від 2 листопада 2006 року це рішення скасовано, а справу передано на новий розгляд.

У касаційній скарзі ОСОБА_1, ОСОБА_2 просять скасувати зазначене рішення апеляційного суду, посилаючись на порушення судом норм процесуального та матеріального права.

Згідно ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження судового рішення є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Відповідно до вимог ст. 335 ЦПК України під час  розгляду справи  в  касаційному порядку суд перевіряє в межах касаційної скарги правильність застосування судом першої або апеляційної інстанції норм матеріального  чи процесуального  права і не  може  встановлювати або (та) вважати доведеними  обставини,  що  не  були  встановлені  в  рішенні чи відкинуті ним,  вирішувати питання про достовірність або недостовірність того чи іншого доказу,  про перевагу одних доказів над іншими.

            Встановлено, і це вбачається з матеріалів справи, що судове рішення ухвалено  з додержанням судом норм матеріального та процесуального права і підстави для її скасування відсутні.

            Наведені у касаційній скарзі доводи висновків суду не спростовують.

Касаційна скарга підлягає відхиленню, а оскаржуване рішення залишенню без змін.

            Керуючись ст. 332 ЦПК України, колегія суддів

у х в а л и л а:

         Касаційну скаргу ОСОБА_1 та ОСОБА_2 відхилити.

Рішення апеляційного суду Дніпропетровської області від 2 листопада 2006 року залишити без змін.

 Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді       Верховного Суду України                                                     М.В.Патрюк

                                                                                                              М.П.Пшонка              

                                                             

                                                                                                             Я.М.Романюк