Рішення №428640

                                                      У Х В А Л А І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

19 лютого 2007 року                                                                             м. Київ

Суддя Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України

Патрюк М.В.

розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Приморського районного суду м. Одеси від 21 червня 2006 року та ухвалу апеляційного суду Одеської області від 14 листопада 2006 року, у справі за позовом ОСОБА_1до відкритого акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» про стягнення суми та відшкодування шкоди,

в  с  т  а  н  о  в  и  в :

ОСОБА_1 звернувся в суд із вищезазначеним позовом, посилаючись на те, що на рахунках відповідача знаходилися його трудові заощадження на суму 5790 крб. 94 коп. Оскільки відповідач є правонаступником Ощадного банку СРСР, просив стягнути з відповідача на його користь суму вкладів з нарахованими відсотками, а також заподіяний збиток на суму 37211 грн. 40 коп. та 33615 грн. на відшкодування моральної шкоди.

Справа розглядалася судами неодноразово.

 

Останнім рішенням Приморського районного суду м. Одеси від 21 червня 2006 року, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду Одеської області від 14 листопада 2006 року, у задоволенні позову відмовлено.

У касаційній скарзі ОСОБА_1 просить скасувати судові рішення суду з підстав порушеннями судами норм матеріального та процесуального права.

У відкритті касаційного провадження слід відмовити з таких підстав.

Відповідно до п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені у ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Із оскаржуваних судових рішень, доданих до них матеріалів  вбачається, що скарга є  необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності зазначених судових рішень.

Керуючись пунктом 5 частиною 3 статті 328 ЦПК України

у  х  в  а  л  и  в :

У відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_1до відкритого акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» про стягнення суми та відшкодування шкоди відмовити.

Копію ухвали та додані до скарги матеріали направити ОСОБА_1.

Ухвала оскарженню не підлягає.

                        

            Суддя  Верховного Суду України                           М.В. Патрюк