Рішення №428645

У х в а л а  ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ  

16 лютого 2007 року                                                м.Київ

             Суддя Верховного Суду України Сенін Ю.Л., розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Орджонікідзевського районного суду м.Харкова від 6 жовтня 2006 року,

в  с  т  а  н  о  в  и  в :

Рішенням Орджонікідзевського районного суду м.Харкова від 6 жовтня 2006 року відмовлено в задоволенні позову ОСОБА_1 до ВАТ “Харківський тракторний завод”, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Орджонікідзевському районі м.Харкова про перерахунок суми відшкодування шкоди, заподіяної ушкодженням здоров'я, стягнення недоплаченого страхового відшкодування.

ОСОБА_1 подала апеляційну скаргу на зазначене рішення.

Ухвалою судді Апеляційного суду Харківської області від 6 листопада 2006 року апеляційну скаргу залишено без розгляду.

ОСОБА_1 подала касаційну скаргу, у якій просить скасувати рішення суду першої інстанції та передати справу на новий розгляд до суду першої чи апеляційної інстанції.

Відповідно до п.1 ч. 1 ст. 324 ЦПК України сторони та інші особи, які беруть участь у справі, а також особи, які не брали участі в справі, якщо суд вирішив питання про їх права, свободи чи обов'язки, мають право оскаржити у касаційному порядку рішення суду першої інстанції після їх перегляду в апеляційному порядку, рішення і ухвали апеляційного суду, ухвалені за результатами апеляційного розгляду.

 Враховуючи наведене, касаційна скарга в частині оскарження рішення Орджонікідзевського районного суду м.Харкова від 6 жовтня 2006 року не може бути прийнята до провадження, оскільки зазначене рішення в апеляційному порядку не переглядалось й не підлягає касаційному оскарженню відповідно до п.1 ч.1 ст. 324 ЦПК України.

       На підставі наведеного та керуючись пунктом 2 частини 3 статті 328 ЦПК України,

у  х  в  а  л  и  в :

            Відмовити у відкритті касаційного провадження у справі за позовом  ОСОБА_1 до ВАТ “Харківський тракторний завод”, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Орджонікідзевському районі м.Харкова про перерахунок суми відшкодування шкоди, заподіяної ушкодженням здоров'я, стягнення недоплаченого страхового відшкодування, за касаційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Орджонікідзевського районного суду м.Харкова від 6 жовтня 2006 року.

             Копію ухвали направити ОСОБА_1

             Ухвала оскарженню не підлягає.

             Суддя Верховного Суду України                                                          Ю.Л.Сенін