Рішення №429839

Справа № 2-а-1/2007 рік.

ОКРЕМА УХВАЛА

15 січня 2007 року Корсунь - Шевченківський районний суд Черкаської області в складі:

головуючого - судді Гончарука І.М., суддів: Кіхтенко Н.І., Свитки С.Л.,

при секретарі - Таран О.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в м. Корсунь - Шевченківський справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 на бездіяльність Міністра оборони України, щодо розгляду його заяви про поновлення на військовій службі,

суд

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Корсунь - Шевченківського районного суду Черкаської області від 15 січня 2007 року відмовлено у задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1 на бездіяльність Міністра оборони України, щодо розгляду його заяви про поновлення на військовій службі з мотивів його безпідставності в частині дій Міністра оборони України та пропущення строку звернення з позовом до суду в частині оскарження наказів про звільнення.

Під час розгляду встановлено, що при видачі копії послужного списку з особової справи позивача працівником Черкаського міського військового комісаріату, який його готував та завіряв печаткою, зазначеної державної установи, а також своїм підписом допущено халатне відношення до виконання своїх службових обов»язків, а також фальсифікацію документів оскільки в дослідженому судом оригіналі послужного списку наявного в матеріалах особової справи ОСОБА_1, зазначено, що позивача звільнено в запас за ст.. 59 «Д» через службову невідповідність, а в копії послужного списку зазначено, що позивача звільнено в запас за ст..59 у відповідності з Положенням про проходження військової служби офіцерським складом ЗС за скороченням штатів, що не відповідає дійсності.

Оскільки ідентифікувати особу, яка зазначала недостовірні відомості в наведеному документі в судовому засіданні не було можливості, суд вважає за необхідне звернути увагу Міністра оборони України на вказані обставини.

Крім того позивачем суду надано довідки видані йому начальником штабу військової частини А1232, Соловей Ю.П., зареєстровані під одним і тим же вихідним номером 214, від одного і того ж числа -20.11.2006 року, але різного змісту.

На підставі вище викладеного, керуючись ст. 166 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

Звернути увагу Міністра оборони України на порушення Закону виявлені судом під час розгляду справи за адміністративним позовом ОСОБА_1 на бездіяльність Міністра оборони України, щодо розгляду його заяви про поновлення на військовій службі.

Копію даної ухвали направити Міністру оборони України для відому.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку на її апеляційне оскарження. Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на її оскарження, яке не зупиняє її виконання.

Заява про апеляційне оскарження даної ухвали може бути подана до Апеляційного суду Черкаської області протягом 5 днів її після проголошення через Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області з наступним поданням апеляційної скарги протягом 10 днів через той же суд.

Апеляційна скарга може бути подана протягом 10 днів після проголошення даної ухвали до Апеляційного суду Черкаської області через Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області.

Головуючий - підпис. Судді 1. - підпис.                            2. - підпис.