Рішення №429842

Справа № 5- 3 /2007 року

ПОСТАНОВА

19 січня 2007 року Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області в складі:

головуючого судді Свитки С.Л.,

при секретарі Мудрик Н.В.,

з участю прокурора Пашковської Ю.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду подання кримінально-виконавчої

інспекції в Корсунь-Шевченкіському районі Черкаської області про звільнення від покарання

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, раніше не судиму,-

в зв*язку з закінченням іспитового строку,

суд

ВСТАНОВИВ:

Вироком Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області від 19.12.2005р. ОСОБА_1 визнано винною і засуджено за ст. 185 ч.1 КК України та призначене покарання у вигляді 1 року 6 місяців позбавлення волі. На підставі ст.75 КК України засуджена була звільнена від відбування покарання з випробуванням, з іспитовим строком на 1 рік.

18.12.2006р. закінчився іспитовий строк, а тому і ставиться питання про звільнення її від покарання.

У судове засідання інспектор КВІ в Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області з'явилася,   подання підтримала.

Засуджена ОСОБА_1 подання старшого інспектора КВІ підтримала, не заперечує проти звільнення її від покарання.

Суд, вислухавши пояснення інспектора КВІ, засудженої, вивчивши матеріали справи, вислухавши висновок прокурора про можливість звільнення засудженої від покарання, призначеного їй вироком суду, вважає, що подання підлягає до задоволення.

У суді встановлено, що ОСОБА_1 19.12.2005р. вироком Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області визнано винною і засуджено за ст. 185 ч.1 КК України та призначене покарання у вигляді 1 року 6 місяців позбавлення волі. На підставі ст.75 КК України засуджена була звільнена від відбування покарання з випробуванням, з іспитовим строком 1 рік. 18.12.2006р. закінчився даний іспитовий строк.

Всі обов'язки, покладені на нього судом, засуджена виконала, нових злочинів не вчинила, до адміністративної відповідальності не притягувалася, по місцю проживання характеризується позитивно, а тому у суду є всі підстави для задоволення подання.

Керуючись ст.408-1 КПК України,

суд

ПОСТАНОВИВ:

Задовольнити подання кримінально-виконавчої інспекції в Корсунь-Шевченкіському районі Черкаської області про звільнення від покарання ОСОБА_1.

Звільнити від покарання гр. ОСОБА_1, яке було їй призначене по вироку Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області від 19.12.2005р. за ст.185 ч. 1 КК України у вигляді 1 року 6 місяців позбавлення волі, з випробуванням, з іспитовим строком на 1 рік, в зв"язку з закінченням іспитового строку.

Постанова остаточна, оскарженню не підлягає.

Головуючий - підпис