Рішення №429850

Справа № 22-2749 2006 р.      Головуючий у 1 інстанції - Бутенко О.Ф.

Категорія 43                                                                  Доповідач - Вербицький B.C.

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

 Іменем України

1 листопада 2006 р. Судова палата в цивільних справах апеляційного суду Кіровоградської області в складі:

Головуючого - Вербицького B.C. Суддів - Єгорової СМ., Потапенка В.І. при секретарі - Березовській І.А.

розглянула у відкритому судовому засіданні в м. Кіровограді цивільну справу за апеляційною скаргою Голованівського РЕМ ВАТ «Кіровоградобленерго» на рішення Голованівського районного суду Кіровоградської області від 22 серпня 2006 р.

Заслухавши доповідача, пояснення представника відповідача, який підтримав апеляційну скаргу, колегія суддів судової палати, -

ВСТАНОВИЛА:

ОСОБА_1, ОСОБА_2 звернулися з позовом до Голованівської філії ВАТ «Кіровоградобленерго» про виконання умов договору про користування електричною енергією.

Позивачі посилались на те, що відповідач в односторонньому порядку припинив договір на постачання до їх будинку електроенергії, шляхом зняття трансформатора.

Просили зобов'язати відповідача відновити електропостачання.

Рішенням Голованівського районного суду від 22 серпня 2006 р. позов задоволений.

В апеляційній скарзі ВАТ «Кіровоградобленерго» ставить питання про скасування рішення суду у зв'язку з порушенням норм процесуального права.

Апеляційна скарга не підлягає задоволенню.

Задовольняючи позов, суд обгрунтовано визнав, що відповідач порушив умови договору постачання електроенергії і зобов'язаний постачання відновити.

Посилання в апеляційній скарзі на те, що неробочий стан електротрансформатора пов'язаний з форс-мажорними обставинами, необгрунтоване.

Філія ВАТ «Кіровоградобленерго» не є юридичною особою, однак в справі з боку відповідача брав участь представник ВАТ «Кіровоградобленерго», тому порушень норм процесуального права при розгляді справи не встановлено.

Керуючись ст.ст.307,315 ЦПК України, колегія суддів судової палати, -

УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу залишити без задоволення, рішення Голованівського районного суду Кіровоградської області від 22 серпня 2006 р. - без зміни.

Ухвала набирає законної сили з моменту оголошення і може оскаржитись в касаційному порядку протягом Двох місяців.