Рішення №429886

Справа №3-125/2007 p.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

15 січня 2007 року                                        смт. Вол-Волинський

Суддя Володарськ-Волинського районного суду Житомирської області Криницький Л.В. розглянувши матеріали, які надійшли з Володарськ-Волинського РВ УМВС України

про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1

ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого АДРЕСА_1,

непрацюючого, який вчинив  адміністративне  правопорушення передбачене

ст. 184 ч.З Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ВСТАНОВИВ:

Із адміністративного матеріалу слідує, що гр. ОСОБА_1 ухиляється від виконання своїх батьківських обов'язків відносно неповнолітньої дочки ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, що призвело 05.01.2007 до вчинення останньою, віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років адміністративного правопорушення передбаченого ст. 178 ч. 1 КУпАП

В суді ОСОБА_1 свою вину визнав, крім того його вина у вчиненні адміністративного правопорушенні підтверджується поясненнями ОСОБА_3, ОСОБА_2, ОСОБА_4, рапортом ОСОБА_5 та оглядом нарколога від 05.01.2007 року.

ОСОБА_1 свою вину визнав, правопорушення вчинив вперше, щиро розкаявся, ніде не працює, має хвору дружину, вчинене правопорушення не заподіяло значної шкоди громадським та державним інтересам, є малозначним, що дає підстави для звільнення ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності.

Керуючись ст.ст. 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 184 ч. З Кодексу України про адміністративні правопорушення та на підставі ст. 22 КУпАП звільнити його від адміністративної відповідальності обмежившись усним зауваженням.

Постанова підлягає виконанню з моменту оголошення.