Рішення №429892

Справа №5-6/07 ПОСТАНОВА

15 січня 2007 року Скадовський районний суд Херсонської області в складі:

головуючий, судді                                                               Наконечної А.В.

при секретарі                                                                       Мокродій Л.В.

за участю прокурора                                                            Похиленко Н.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні, у м. Скадовську подання заступника начальника Скадовського відділення кримінально-виконавчої інспекції ОСОБА_1 відносно ОСОБА_2 про звільнення від призначеного покарання у зв'язку із закінченням іспитового строку, -

ВСТАНОВИВ:

Вироком Скадовського районного суду Херсонської області від 22.12.2005 року ОСОБА_2 засуджений за cт. 309 ч. 1 України строком 1 рік позбавлення волі з іспитовим строком на 1 рік.

У поданні начальника Скадовського відділення кримінально-виконавчої інспекції від 22.12.2006 року поставлено питання про звільнення від покарання ОСОБА_2, тому що він став на шлях виправлення, обов'язки покладенні на нього судом виконав. З матеріалів, наданих суду встановлено, що ОСОБА_2 в період іспитового строку зарекомендував себе з позитивної сторони, порушення громадського порядку не допускав, новий злочин не скоїв.

Розглянувши дане подання, заслухавши висновок прокурора, який вважає, що подання необхідно задовольнити, суд дійшов до висновку, що є усі підстави для задоволення подання про звільнення від покарання ОСОБА_2 у зв'язку з закінченням іспитового строку.

Керуючись cт. 78 ч. 1 КК України, cт. 408-2 КПК України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Звільнити ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця с. Новомиколаївка Скадовського району Херсонської області, проживаючого АДРЕСА_1 від призначеного йому покарання за вироком Скадовського районного суду Херсонської області від 22.12.2005 року.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Херсонської області на протязі семи діб з дня її постановляння,  шляхом подачі апеляції через Скадовський

районний суд.

Суддя

А.В. Наконечна