Рішення №429924

                                                                                               Справа №3-199/2007

ПОСТАНОВА

15 січня 2007 року суддя Сокирянського районного суду Чернівецької області Стасів І.С., розглянувши матеріали, які надійшли від начальника Олександрійського відділення ДАІ при УМВС України в Кіровоградській області «для обслуговування доріг державного значення» відносно ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1, про притягнення його до адміністративної відповідальності за ст.122 ч.2 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1, 25.12.2006 року біля 17 год. 05 хв. в м.3нам'янка Кіровоградської області, керуючи автомобілем марки «ЗІЛ 130» реєстраційний номер НОМЕР_1 порушив вимоги дорожнього знаку «Рух вантажних автомобілів заборонено», чим вчинив правопорушення передбачене ст. 122 ч.2 КУпАП.

ОСОБА_1 визнав свою вину в скоєнні правопорушення, про що свідчать його поясненні в протоколі про адміністративне правопорушення, на розгляд справи не з явився, хоча був належним чином повідомлений про день, час, місце розгляду справи, а тому є всі підстави розглянути справу у його відсутності.

Під час складання протоколу винному було роз'яснено права передбачені ст.268 КУпАП та ст. 63 Конституції України, однак він не оскаржував до суду протокол про адміністративне правопорушення, а також не звертався в суд з скаргою на незаконні дії працівників ДАІ.

Обставиною, що пом'якшує відповідальність винного є щире розкаяння.

Обставин, що обтяжують відповідальність винного не встановлено.

Характеристика вчиненого правопорушення, дані про особу правопоруш­ника, його поведінка до та після вчинення адміністративного правопорушення є підставами для притягнення його до адміністративної відповідальності за ст.122 ч.2 КУпАП та призначення йому стягнення в межах санкції статті Закону.

На підставі ст.122 ч.2 та керуючись ст. 221 КУпАП,-

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ст.122 ч.2 КУпАП та призначити йому стягнення у вигляді попередження.

Постанова оскарженню в апеляційному та касаційному порядку не підлягає.