Рішення №429955

Справа №2-а-10/07 УХВАЛА

17 січня 2007 року Скадовський районний суд Херсонської області в  складі:

головуючої, судді                                                                             Наконечної А.В.

при секретарі                                                                                   Мокродій Л.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Скадовську цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1, діючого за дорученням та в інтересах ОСОБА_2 до Широківської сільської ради, Широківського сільського голови Суровенного Василя Володимировича на дії посадової особи та органу місцевого самоврядування, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовною заявою до відповідача на дії посадової особи та органу місцевого самоврядування. В судовому засіданні позивач ОСОБА_1 подав до суду письмову заяву, в якій просив залишити позовну заяву без розгляду.

Відповідно до cm. 155 КАС України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.

Керуючись cm.cm. 155, 165 КАС України, суд-

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1, діючого за дорученням та в інтересах ОСОБА_2 до Широківської сільської ради, Широківського сільського голови Суровенного Василя Володимировича на дії посадової особи та органу місцевого самоврядування без розгляду.

Роз'яснити позивачу його право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Херсонської області через Скадовський районний суд шляхом подачі в п'ятиденний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом десяти днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 cm.295

ЦПК України.

Суддя

А.В.Наконечна