Рішення №429956

Справа №2-16/07 УХВАЛА

17 січня 2007 року Скадовський районний суд Херсонської області у складі:

головуючої, судді                                                                 Наконечної А.В.,

при секретарі                                                                       Мокродій Л.В.,

розглянувши у попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа Державний нотаріус Скадовського державного нотаріального округу про розірвання договору дарування, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Скадовського районного суду Херсонської області знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа Державний нотаріус Скадовського державного нотаріального округу про розірвання договору дарування.

У повередньому судовому засіданні з метою врегулювання спору на основі взаємних поступок, сторони надали до суду укладену та підписану мирову угоду. За умовами мирової угоди позивач ОСОБА_1 погоджується повернути майно, що належить відповідачу ОСОБА_2, а саме:

· металеві ліжка в кількості 3(три) штуки;

· диван з коричневою обивкою - 1 (один);

· серванти - 3(три);

· домкрат - 1(один);

· багажник від авотмобіля ВАЗ 2101 червоного кольору - 1(один).

Відповідач ОСОБА_2 визнає позов та згоден, щоб Договід дарування житлового будинку з господарськими спорудами за адресою АДРЕСА_1 від 10.01.2006 року було визнано недійсним, при цьому право власності на вказаний будинок з господарськими спорудами залишиться за позивачем ОСОБА_1. Також згоден, щоб вищезазначене майно було йому повернуто.

Умови мирової угоди приєднані до справи та підписано сторонами. Сторонам роз'яснені наслідки затвердження мирової угоди, та закриття провадження по справі, передбачені cm. 206 ЦПК України.

Враховуючи, що мирова угода, укладена сторонами, не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, вчинена в інтересах сторін, суд у відповідності до cm. 175, п.4 ч.1 cm.205 ЦПК України свєю ухвалою закриває провадження у справі.

Керуючись cm. cm. 175, 205 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Затвердити мирову угоду, укладену між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, за якою ОСОБА_1 повертає ОСОБА_2 його майно, а саме:

· металеві ліжка в кількості 3(трн) штуки;

· диван з коричневою обивкою - 1(один);

· серванти - 3(три);

· домкрат - 1(один);

· багажник від авотмобіля ВАЗ 2101 червоного кольору - 1(один).

Визнати недійсним Договід дарування житлового будинку з господарськими спорудами за адресою АДРЕСА_1 від 10.01.2006 року, посвідчений нотаріусом під НОМЕР_1 між ОСОБА_1 та ОСОБА_2.

Визнати за ОСОБА_1 право власності на жиловий будинок з господарськими спорудами за адресою АДРЕСА_1.

Провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа Державний нотаріус Скадовського державного нотаріального округу про розірвання договору дарування закрити.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Херсонської області через Скадовський районний суд шляхом подачі в п'ятиденний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом десяти днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

Суддя

Наконечна А.В.