Рішення №429958

Копія

Справа № 3-16/07

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 січня 2007 року суддя Сокирянського районного суду Чернівецької області СИВАК В.І., розглянув­ши матеріали, які надійшли від начальника Кельменецького РВ УМВС України в Чернівецькій області на:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, про притягнення його до адміністративної відповідальності за ст.122 ч.2 КпАП України,-

ВСТАНОВИВ:

26.12.2006 року о 13 год. 00 хв. ОСОБА_1 в с.Путрино Кельменецького району Чернівецької області, керуючи автомобілем марки "Форд" д.н. НОМЕР_1, порушив правила зупинки, здійснив зупи­нку транспортного засобу на перехресті, чим порушив п.15.9 „ґ" ПДР України.

ОСОБА_1 визнав свою вину в порушенні п.15.9 "г" ПДР України, про що свідчать його пояс­нення в протоколі, які при розгляді справи він підтримав і не висловив проти них заперечень.

Крім того, його вина підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення НОМЕР_2.

Під час складання протоколу винному було роз'яснено права, передбачені ст.268 КпАП Украї­ни та ст.63 Конституції України, однак він не оскаржував до суду протокол про адміністративне пра­вопорушення, а також не звертався в суд з скаргою на незаконні дії працівників ДАІ.

До адміністративної відповідальності правопорушник в поточному році не притягувався.

Обставиною, що пом'якшує відповідальність винного, є щире розкаяння, що підтверджується повним визнанням вини.

Характеристика вчиненого правопорушення, дані про особу правопорушника, його поведінка до та після вчинення адміністративного правопорушення є підставами для призначення йому стяг­нення в межах санкції статті Закону за дане правопорушення у вигляді штрафу.

На підставі ст. 122 ч.2 КпАП України та керуючись ст. 221 КпАП України, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ст.122 ч.2 КпАП України та призначити йому стягнення у вигляді штрафу в розмірі 5 гривень.

Копію постанови протягом 3-х днів направити ОСОБА_1, для відома. Постанова оскарженню в апеляційному та касаційному порядку не підлягає.