Рішення №429968

Справа №149/2007

ПОСТАНОВА про закриття кримінальної справи

17 січня 2007 року                                 Сокирянський районний суд Чернівецької області в складі:

головуючого-судді:                    Стасіва І.С.

при секретарі:                            Ткач Л.А.

з участю прокурора:                   Єгорова А.Е.

підсудного:                                ОСОБА_1

потерпілого:                              ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Сокиряни кримінальну справу по обвинувачен­ню:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, раніше не судимого, в скоєнні злочину передбаченого ст.125 ч.2 КК України,-

ВСТАНОВИВ:

Підсудний ОСОБА_1, 27 серпня 2006 року, біля 04 години, знаходячись на території автобусної станції по вул.Кобилянській в м.Сокиряни Чернівецької області, неподалік приміщення ігрових автоматів «Роял», діючи умисно, на підставі виниклих неприязних відносин, за те, шо потерпілий ОСОБА_2 зробив йому зауваження, щоб він не вмішувався у виховання ОСОБА_3 свого сина, обізвавши ОСОБА_2 нецензурними словами, у відповідь на те, що ОСОБА_2 відштовхнув його від себе рукою, обійшовши мотоцикл, який знаходився між ними, спочатку наніс удар кулаком в область носа ОСОБА_2, від чого останній впав на тверду поверхню землі (асфальтове покриття), після чого наніс ОСОБА_2, який знаходився в лежачому положенні два удари ногою по обличчю, чим спричинив йому тілесні ушкодження у вигляді закритого перелому кісток носу, синців верхнього та нижнього повіка правого ока, синців тім'яної ділянки голови справа, спинки носу, садна задньої поверхні лівого ліктьового суглобу, крововилив в слизову оболонку верхньої губи, тобто тілесні ушкодження легкого ступеня тяжкості, що потягли за собою короткочасний розлад здоров'я.

До початку судового розгляду від потерпілого ОСОБА_2 та підсудного ОСОБА_1 надійшли письмові заяви, в яких вони вказали, що просять закрити провадженням кримінальну справу відносно ОСОБА_1 в зв'язку з тим, що вони примирилися. ОСОБА_2 будь-яких претензій до ОСОБА_1 немає.

Згідно ст.6 п.6 КПК України кримінальна справа, яка порушена за скаргою потерпілого підлягає закриттю за примиренням потерпілого з підсудним.

Вивчивши заяви потерпілого ОСОБА_2 та підсудного ОСОБА_1, матеріали кримінальної справи, враховуючи думку прокурора, який не висловив заперечень щодо задоволення заяв, суд вважає, що кримінальна справа підлягає закриттю в зв'язку з примиренням потерпілого з підсудним.

На підставі ст.46 КК України та керуючись ст.6 п.6, ст.7-1 п.2, 27 КПК України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБА_1 в скоєнні злочину передбаченого ст.125 ч.2 КК України провадженням закрити в зв'язку з примиренням потерпілого з підсудним. -

Міру запобіжного заходу ОСОБА_1 у вигляді підписки про невиїзд - скасувати.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Чернівецької області протягом 7 діб з моменту її проголошення шляхом подачі апеляції через Сокирянський районний суд.