Рішення №429971

У Х В А Л А

3 жовтня 2006 року                                                                        м. Київ

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах

Верховного Суду України у складі :

головуючого

Пінчука М.Г.

суддів:

Балюка М.І., Романюка Я.М., Волкова О.Ф., Патрюка М.В., Лященко Н.П., Пшонки М.П., -

розглянувши скаргу у зв'язку з винятковими обставинами ОСОБА_1,

в  с  т  а  н  о  в  и  л  а :

У травні 2006 року ОСОБА_1 звернулася до Верховного Суду України із скаргою у зв'язку з винятковими обставинами на рішення Тернопільського  міського суду Тернопільської області від 4 вересня 2002 року, ухвалу апеляційного суду Тернопільської області від 26 листопада 2002 року та ухвалу колегії суддів Верховного Суду України від 14 жовтня 2003 року в справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа: ОСОБА_3 про встановлення порядку користування земельною ділянкою, визнання незаконними угоди про поділ земельної ділянки, державних актів про право власності на землю.

У скарзі ОСОБА_1 посилається на те, що рішенням Тернопільського  міського суду Тернопільської області від 4 вересня 2002 року, залишеним без зміни ухвалою апеляційного суду Тернопільської області від 26 листопада 2002 року, у задоволенні її позовних вимог відмовлено.

Ухвалою колегії суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України від 14 жовтня 2003 року у задоволенні касаційної скарги ОСОБА_1 відмовлено.

У поданій скарзі заявниця просить переглянути судові рішення у зв'язку з винятковими обставинами з підстав порушення судами вимог матеріального та процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи по суті.

Згідно вимог статті 354 ЦПК України підставами оскарження у зв'язку з винятковими обставинами судового рішення є неоднакове застосування судом (судами) касаційної інстанції одного і того ж самого положення закону та визнання судового рішення міжнародною судовою установою, юрисдикція якої визнана Україною, таким, що порушує міжнародні зобов'язання України.

У поданій скарзі ОСОБА_1 не навела жодних обставин, які б свідчили про неоднозначне застосування судом касаційної інстанції одного й того ж положення закону та визнання судових рішень, постановлених за її позовом,  міжнародною судовою установою, юрисдикція якої визнана Україною, такими, що порушують міжнародні зобов'язання України.

На підставі викладеного, керуючись статтями 353-356 ЦПК України, колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України

у  х  в  а  л  и  л  а :

У допуску до провадження у зв'язку з винятковими обставинами скарги ОСОБА_1 відмовити.

  Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий

М.Г. Пінчук

Судді:

М.І. Балюк  Я.М. Романюк  О.Ф. Волков  М.В. Патрюк  Н.П. Лященко  М.П. Пшонка