Рішення №431732

Справа №3-34/2007

Постанова іменем України

22 січня 2007 року

Суддя Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області Загреба А.В., розглянувши матеріали, що надійшли з Новоукраїнського РВ УМВС Україні в Кіровоградській області про притягнення до адміністративної відповідальності гр.ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаюча: АДРЕСА_1, пенсіонерка, раніше не притягувалась до адміністративної відповідальності на протязі року, до адміністративної відповідальності за ст. 156 ч.З Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

Встановив

22.12.2006 року гр. ОСОБА_1 здійснила торгівлю на ринку в м.Новоукраїнка сигаретами з рук, чим порушила ст. 156 ч.3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Правопорушниця вину в скоєному правопорушенні визнала, як вбачається з матеріалів справи, а саме протоколу про адміністративне  правопорушення , вина її повністю доведена.                                                    

Керуючись ст. ст. 283, 156 ч.3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

Постановив

ОСОБА_1 визнати винною в скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 156 ч.З Кодексу України про адміністративні правопорушення але за малозначністю вчиненого адміністративного правопорушення та згідно ст..22 КУпАП звільнити останню від адміністративної відповідальності обмежившись усним зауваженням з конфіскацією предметів торгівлі.

Постанова оскарженню не підлягає.