Рішення №431738

Справа № 3-65/07 p. ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

19 січня 2007 року                                                    смт Чорнобай

Суддя Чорнобаївського районного суду Охріменко Н.І.,розглянувши матеріали,що надійшли від 2-го МРВ ДАІ при ВДАІ  УМВС України в Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1

ІНФОРМАЦІЯ_1,

-за ст.130 ч.1 КУпАП,

встановив:

ОСОБА_1 7 грудня 2006 року біля 10 год 10 хв. в с .Васютинці  керував трактором МТЗ-80 д.н. НОМЕР_1 в стані алкогольного сп»яніння, чим порушив п.2.9 ПДР України.

ОСОБА_1. порушення визнав, у скоєному розкаявся. В судове засідання з»явився, про день,час розгляду справи повідомлений своєчасно, про що в матеріалах справи мається розписка про одержання судової повістки.

Суд, заслухавши пояснення порушника, дослідивши сукупність даних протоколу про адміністративне правопорушення та інші докази по справі, вважає, що ОСОБА_1 винний у вчиненні адміністративного правопорушення і з врахуванням обставин,що пом»якшують та обтяжують відповідальність, підлягає адмінвідповідальності відповідальності в виді штрафу. Керуючись ст.ст.130 ч.1 ,283 КУпАП,суд-

постановив: Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення,передбаченого ст.130 ч.1 КУпАП та притягнути до адміністративної відповідальності в виді штрафу в сумі  255 грн.в прибуток держави.

Постанова остаточна, оскарженню в порядку адміністративного провадження у справах про адміністративні правопорушення не підлягає, проте може бути опротестована прокурором.

Суддя                                      Н.І.Охріменко