Рішення №431739

Справа №2-74/2007 p.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ      УКРАЇНИ

15 січня 2007 р.                                                     Богородчанський районний суд Івано-

Фраківської області у складі: головуючої- судді Круль І.В.

секретаря  Макарової О. С. з участю позивача    ОСОБА_1 відповідача ОСОБА_2розглянувши на попередньому судовому засіданні в смт. Богородчани, цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, -

встановив :

ОСОБА_1 звернулася в суд з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів.

В судовому засіданні позивачка позов підтримала та пояснила, що вони з відповідачем перебуває у зареєстрованому шлюбі. В шлюбі у них народилася донька ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Відповідач проживає окремо, дочка проживає з нею і перебуває на "її повному матеріальному утриманні. Відповідач не дає коштів на його утримання.

Просить стягувати з відповідача аліменти на утримання дитини в розмірі 1/4 всіх видів заробітку щомісячно, але не менше 30% від прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку.

Відповідач в судовому засіданні позов визнав, згідний сплачувати аліменти на утримання дитини.

Заслухавши пояснення сторін, дослідивши докази, які вони вважають достатніми для обґрунтування та заперечення позовних вимог, з" ясувавши фактичні обставини справи суд прийшов до висновку, що позов підлягає задоволенню.

Відповідно до ст. 180 СК України батьки зобов'язані утримувати дітей до досягнення ними повноліття.

Суд, при встановленні розміру аліментів, враховує стан здоров" я та матеріальне становище платника аліментів.

На підставі наведеного, ст.ст. 180, 181, 182, 183, 191 СК України, керуючись ст.ст.213,215 ЦПК України, суд,-

вирішив :

Позов задоволити. Стягувати з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженця та жителя АДРЕСА_1 в користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, АДРЕСА_2 аліменти на утримання неповнолітньої дитини ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі 1/4 частини всіх його доходів щомісячно, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, до досягнення дитиною повноліття.

Стягнення аліментів розпочати з 02.01.2007 року.

Стягнути з ОСОБА_2 держмито в розмірі 51 грн.

Стягнути з ОСОБА_2 в користь Територіального управління державної судової адміністрації в Івано-Франківській області 7,50 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільних справ.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. В разі подачі заяви про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в строк, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку.

Заява про апеляційне оскарження рішення суду до апеляційного суду Івано-Франківської області може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення рішення, апеляційна скарга на рішення подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження через суд першої інстанції.

Головуюча