Рішення №431741

Справа № 3- 33 /2007

ПОСТАНОВА

    ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

19 січня 2007 року                                                                   смт.Чорнобай

Судця Чорнобаївського районного суду Охріменко Н.І.,розглянувши матеріали, що надійшли від 2-го МРВ ДАІ при ВДАІ УМВС України в Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1

ІНФОРМАЦІЯ_1,

-заст.130 ч.1 КУпАП,

встановив:

ОСОБА_1 22листопада 2006 року біля 22 год 35 хв в с. Москаленки керував автомобілем Москвич 412 д.н.НОМЕР_1 з явними ознаками алкогольного сп»яніння, чим порушив п.2.9 ПДР України.

ОСОБА_1 свою вину у складеному про адмінправопорушення протоколі визнав. В судове засідання з»явився, про день,час розгляду справи повідомлений своєчасно, про що в матеріалах справи мається розписка про одержання судової повістки.

Суд, заслухавши пояснення порушника, дослідивши сукупність даних протоколу про адміністративне правопорушення та інші докази по справі, вважає, що ОСОБА_1 винний у вчиненні адміністративного правопорушення і з врахуванням обставин,що пом»якшують та обтяжують відповідальність, підлягає адмінвідповідальності в виді штрафу.

Керуючись ст.ст. 130 ч.1,283 КУпАП,суд-

постановив: Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення,передбаченого ст.130 ч.1 КУпАП та притягнути до адміністративної відповідальності в виді штрафу в сумі  255 грн.в прибуток держави.

Постанова остаточна, оскарженню в порядку адміністративного провадження у справах про адміністративні правопорушення не підлягає, проте може бути опротестована прокурором.   

 Суддя                                       Н.І.Охріменко