Рішення №431759

Справа №2-148/2007 p.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ                   УКРАЇНИ

22   січня 2007 року

Новоукраїнський районний суд Кіровоградської області в складі головуючого судді     Охременка  В.А. при секретарі    Сеник О.Л.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Новоукраїнка справу за позовом ОСОБА_1 до виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради про визнання права власності на  будинок та самовільно збудовані приміщення , -

ВСТАНОВИВ:

Позивачка звернулася до суду посилаючись на те, що в 2005 році померли її батьки, після смерті яких залишилось спадкове майно у вигляді домоволодіння, розташованого за адресою: АДРЕСА_1. Вона являється єдиною спадкоємицею майна, але не може оформити спадщину, оскільки на території домоволодіння батьки самовільно побудували два підсобні приміщення та лазню, які побудовані без істотного відхилення, не суперечать суспільним інтересам, тому змушена звертатись до суду.

В судовому засіданні   позивачка   позовні вимоги підтримала  в повному обсязі.

Представник відповідача позов визнав, погодившись узаконити самовільно збудовані приміщення.

Заслухавши сторони, дослідивши матеріали справи суд приходить до висновку, що позов обгрунтований і підлягає задоволенню, оскільки в судовому засіданні встановлено, що позивачка являється спадкоємцем домоволодіння, розташованого за адресою : АДРЕСА_1 в тому числі і на самозбудовані приміщення лазні та двох сараїв, оскільки дані приміщення побудовані без істотного відхилення від проекту, не порушують права інших осіб.Зазначене підтверджується копіями свідоцтв про смерть ( а.с.6-7 ),копією свідоцтва про народження ( а.с.8), копією свідоцтва про укладення шлюбу ( а.с. 9 ),актом обстеження ( а.с. 15 ).

Керуючись ст.ст.213-215 ЦПК України,ст.392 ЦК України   суд, -

ВИРІ ШИВ:

Визнати за ОСОБА_1 право власності на домоволодіння, розташоване по АДРЕСА_1 та самовільно збудовані : лазню літ "з", сарай літ "е", сарай літ и" та зобов'язати Новоукраїнське бюро технічної інвентаризації видати ОСОБА_1 свідоцтво про право власності на зазначені приміщення.    

Рішення може бути оскаржено до Кіровоградського апеляційного суду протягом двадцяти   днів з часу подачі заяви про апеляційне   оскарження.