Рішення №431764

Справа № 1н-1 / 07

ПОСТАНОВА

18   січня   2007 року

Новоукраїнський   районний   суд     Кіровоградської     області   в   складі

головуючого: судді    Охременка В.А.

при секретарі               Сеник О.Л.

за участю прокурора    Пахомова В.В.

захисника                      ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Новоукраїнка справу про застосування до неповнолітнього ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уроженця та жителя АДРЕСА_1 примусових заходів виховного характеру , -

ВСТАНОВИВ:

Неповнолітній ОСОБА_2 спільно з неповнолітнім ОСОБА_3 в середині серпня 2006 року здійснили крадіжку 40 листів шиферу з приміщення ферми СВК ім. Гіталова Новоукраїнського району на загальну суму 720 гривень

В судовому засіданні неповнолітній ОСОБА_2 свою вину в крадіжці шиферу з приміщення ферми СВК ім. Гіталова визнав повністю, пояснивши що дійсно в середині серпня 2006 року він разом з іншим неповнолітнім: ОСОБА_3 за два рази викрали з ферми СВК ім. Гіталова Новоукраїнського району 40 листів шиферу на загальну суму 720 гривень .

Заслухавши пояснення неповнолітнього ОСОБА_2, його законного представника ОСОБА_4, думку прокурора, захисника, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що неповнолітній ОСОБА_2 скоїв суспільно небезпечне діяння, яке має ознаки злочину, передбаченого ч.3 ст. 185 КК України, але на момент скоєння не досяг 16-річного віку, з якого наступає кримінальна відповідальність за вказаний злочин, тому органи досудового слідства правильно закрили відносно нього провадження по кримінальній справі.

При обранні примусових заходів виховного характеру суд враховує : -   обставини справи ;

-   особу   неповнолітнього   -   за   місцем   навчання      та   проживання характеризується посередньо ;

-   особу      матері      неповнолітнього   -      за      місцем   проживання характеризується посередньо ;

- умови життя та виховання неповнолітнього - виховується вітчимом та матір"ю, яка належного контролю за його навчанням та поведінкою не здійснює.

Суд вважає, що достатнім для виправлення неповнолітнього ОСОБА_2 буде застосування відносно нього примусового заходу виховного характеру - передача під нагляд  матері.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.447, 448 КПК України суд , -

ПОСТАНОВИВ:

Провадження по справі відносно неповнолітнього ОСОБА_2    - закрити.

На підставі ст.ст.97 ч.2, 105 ч.2 п.З КК України неповнолітнього ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уроженця та жителя АДРЕСА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 Комишуватської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів передати під нагляд матері - ОСОБА_4.       

Постанова може бути оскаржена до Кіровоградського апеляційного суду через Новоукраїнський районний суд протягом семи діб з моменту проголошення.