Рішення №431800

Справа №3- 374/ 2007 рік.

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

18 січня 2007  року                                               смт.Чорнобай

Суддя Чорнобаївського районного суду Соломка І.А., розглянувши матеріали, які надійшли від Чорнобаївського РВ УМВС  про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, раніше до адміністративної відповідальності  притягувався,-11.01.2007 року за ст. 185 КупАП, за ст. 173     Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИВ:

10.01.1007 року, близько 24 год., ОСОБА_1 в с Старий Коврай Чорнобаївського району, знаходячись біля будинку культури, виражався нецензурними словами на адресу перехожих громадян, погрожував їм фізичним насильством, на зауваження не реагувавшим вчинив порушення громадського порядку та спокою громадян.

ОСОБА_1     порушення  визнав, у скоєному розкаявся, просив його суворо не карати.

Суд, дослідивши сукупність даних протоколу про адміністративне правопорушення, заслухавши пояснення порушника, дослідивши докази по справі, вважає, що ОСОБА_1 винен у вчиненні адміністративного правопорушення і з врахуванням обставин, що пом'якшують та обтяжують відповідальність, підлягає адміністративній відповідальності у вигляді  адміністративного арешту.

Керуючись  ст.ст. 173,283, 284 КУпАП, суд

ПОСТАНОВИВ:

Визнати винним    ОСОБА_1   в скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого   ст. 173    КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді   адміністративного арешту строком на 1 добу.

Постанова є остаточною і оскарженню в порядку провадження у справах про адміністративні правопорушення не підлягає, але може бути опротестована прокурором.

Суддя Чорнобаївського районного суду

І.А.Соломка.